مرجع آموزش زبان ایرانیان - دانلود مجموعه FCE Result برای آمادگی آزمون FCE

15000

Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
... 50 درصد تخفیف

   منتخب صوتی و تصویری خودآموز

 •       - شبیه سازی کلاس درس در منزل
 •       - دانلود بلافاصله پس از خرید
 •       - تخفیف برای هر دو نوع پستی و دانلودی
 •       - بیش از 1000 ساعت آموزش صوتی و تصویری
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
... 50 درصد تخفیف

   منتخب کتاب های دیجیتال

 •       - دوره های درسی بزرگسالان
 •       - دوره های درسی کودکان
 •       - دانلود بلافاصله پس از خرید
 •      - 78 عنوان از جدیدترین منابع آموزشی
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
... 50 درصد تخفیف

   دوره آموزش مکالمه Two By Two

 •       - مجموعه ویدیویی آموزش مکالمه
 •       - دانلود بلافاصله پس از خرید
 •       - سطح پیش متوسط تا بالاتر از متوسط
 •       - مدت آموزش: 50 ساعت
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
70,000 20,000 تومان

   آموزش تصویری ویرایش پنجم کتاب اینترچنج اینترو

 •       - نوع آموزش: تصویری و صوتی
 •       - مدت زمان آموزش: 30 ساعت
 •       - مدرس: زهرا دوست محمدی
 •       - لهجه: امریکن
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
90,000 45,000 تومان

   ترجمه کامل مجموعه 4000 واژه ضروری زبان انگلیسی

 •       - نوع آموزش: فایل PDF و فایل MP3
 •       - ترجمه: جلد اول تا ششم
 •       - مترجم: سپیده رضایی
 •       - لهجه: امریکن
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
120,000 60,000 تومان

   آموزش تصویری ویرایش دوم کتاب فور کورنرز

 •       - نوع آموزش: تصویری و صوتی
 •       - مدت زمان آموزش: 26 ساعت
 •       - مدرس: مهندس باقری
 •       - لهجه: امریکن
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

دسترسی سریع

تبلیغات
دوره آموزش مکالمات روزمره دو به دو Two By Two
آموزش ویدیویی کتاب های امریکن انگلیش فایل
آموزش ویدیویی کتاب های تاپ ناچ
 

 


Special Offer

چطور می‌تونم زبان انگلیسی رو توی خونه یاد بگیرم؟
نیازی نیست تا وقت و هزینه زیادی برای شرکت در کلاس‌های زبان صرف کنید. اساتید ما زبان انگلیسی را براساس جدیدترین منابع روز دنیا، به صورت صوتی و تصویری به شما آموزش خواهند داد. کافیه از بیش از 1000 ساعت آموزش‌های ویدیویی ما استفاده کنید.

مهمترین ویژگی‌های دوره‌های صوتی و تصویری:

- می‌تونم هر زمانی که دوست داشته باشم، از آموزش‌ها استفاده کنم.

- می‌تونم هر چندبار که دوست داشته باشم، درس‌ها رو ببینم.

- می‌تونم قبل از استفاده از درس‌ها، نمونه‌های تدریس اساتید رو ببینم.

- می‌توانم هر چند ساعت که بخواهم درس بخونم، سریع تر یا آهسته تر پیش برم.

- می‌تونم بلافاصله پس از ثبت نام درس‌ها را دانلود کنم.

- می‌تونم انتخاب کنم که کدوم یک از مهارت‌های زبان انگلیسی را کار کنم.

- می‌تونم توی خونه، محل کار، توی خودرو و یا هر جای دیگه‌ای از فیلم‌ها استفاده کنم.


 

دانلود مجموعه FCE Result برای آمادگی آزمون FCE

 

FCE Result

 

مشخصات محصول

نام محصول: FCE Result

کد محصول: -

زبان: انگلیسی

لهجه: بریتیش
سطح: متوسط به بالا

نوع فایل: PDF، MP3 و صوتی

دسته: منابع آزمون FCE


FCE مخفف عبارت (First Certificate in English)، آزمونی در سطح فوق متوسط برای افرادی است که می خواهند انگليسی را در محيط کار و يا در محيطی آموزشی بکار برند. FCE مدرکی معتبر برای دانشگاه ها، کالج ها و کارفرمایان در سراسر جهان است، این آزمون شامل پنج بخش می شود که عبارتند از: گفت و شنود، درک مطلب، نگارش و کاربرد زبان.

FCE Result یک مجموعه کامل برای آمادگی زبان آموزان در آزمون FCE است که از سوی انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است. این مجموعه دربردارنده فایل های PDF، صوتی و ویدویی کتاب های دانش آموز، تمرین و معلم است که تمامی مهارت های لازم برای این آزمون را پوشش می دهد. مجموعه حاضر در بردارنده منابع زیر می باشد:


FCE Result Teachers DVD - FCE Result Audio - FCE Result Student Book - FCE Result Work Book with Keys - FCE Result Work Book Audio - FCE Result Teachers Book - Writing & Speaking Assessment Booklet - Using a dictionary for exams


برای دانلود این مجموعه، مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...دانلود رایگان کتاب های FCE Result آزمون FCE

 

FCE Result


 

دانلود دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز FCE Result Student Book

(حجم: 53 مگابایت)

دانلود دانلود صوتی کتاب دانش آموز FCE Result Audio

(حجم: 59 مگابایت)

دانلود دانلود فایل PDF کتاب تمرین FCE Result Work Book

(حجم: 26 مگابایت)

دانلود دانلود فایل صوتی کتاب تمرین FCE Result Work Book Audio

(حجم: 37 مگابایت)

دانلود دانلود فایل PDF کتاب معلم FCE Result Teachers Pack

(حجم: 42 مگابایت)

دانلود دانلود فایل ویدویی معلمان FCE Result Teachers DVD

(حجم: 90 مگابایت)


رمز رمز عبور تمامی فایل ها: ww w.irlanguage.com


راهنما: پس از دانلود، با استفاده از نرم افزار Winrar و پسورد داده شده فایل ها را Extract نمایید.


تصاویر نمونهبخش های مختلف آزمون FCE


درک مطلب:
بخش درک مطلب توانایی شما را در درک متون مکتوب انگلیسی ارزیابی می کند. بطور کلی این بخش مشتمل بر چهار بخش است که مجموعاً شامل سی و پنج سوال می شود. هر بخش شامل یک متن طولانی و یا دو متن کوتاه مرتبط است که از کتابها، ژورنال ها، روزنامه ها و مجلات استخراج شده اند.
شما باید نشان دهید که تمامی جزئیات، ایده کلی متن و همچنین ساختار متن را متوجه شده اید.
مدت زمان بخش درک مطلب یک ساعت و پانزده دقیقه است.

نگارش:
بخش نگارش بر توانایی شما در به رشته تحریر درآوردن متون غیر تخصصی تاکید دارد. بخش نگارش به دو قسمت تقسیم می شود. در قسمت اول شما باید به یک سوال پاسخ دهید و در قسمت دوم شما می توانید از بین چهار موضوع یکی را به دلخواه انتخاب کنید. در این بخش از شما خواسته می شود که انواع مختلفی از متون را مانند نامه، مقاله، گزارش با موضوعات متنوع به نگارش درآورید. پاسخ هر بخش باید بین 120 تا 180 کلمه باشد. مدت زمان این بخش یک ساعت و سی دقیقه است.

کاربرد زبان:
بخش کاربرد زبان دامنه واژگان،ساختار زبان و همچنین تواناییشما را در درک و خلق نوشته های منسجم ارزیابی می کند. شما می بایست جملات یا متونی را با کلمات و عبارت صحیح کامل و یا تصحیح نمائید. این بخش از پنج قسمت که مشتمل برشصت و پنج سوال متنوع است تشکیل شده است.
مدت زمان این بخش یک ساعت و پانزده دقیقه است.

شنیدار:
بخش شنیدار توانایی شما را در درک مکالمات انگلیسی ارزیابی می کند. در این بخش از شما خواسته می شود به متون متنوعی گوش دهید. برای مثال سخنرانی های تک گویی، آگهی ها ، اعلان ها و همچنین بخش هایی از برنامه های رادیویی. برخی از این متون شنیداری طولانی و برخی نیز کوتاه بوده و در انتهای هر یک سوالات درک مطلبی برای پاسخگویی در اختیار شما قرار می گیرد.
شما باید نشان دهید که جزئیات،کلیات و همچنین مفهوم متون شنیداری را متوجه شده اید. این بخش شامل چهار قسمت و در کل سی سوال است. مدت زمان این بخش تقریباً چهل دقیقه است.

گفت:
بخش گفت نیازمند تعامل و گفت وگو در موقعیت های متفاوت است. معمولاً شما این بخش را بهمراه داوطلب دیگری خواهید گذراند. از شما خواسته می شود که به سوالات پاسخ دهید، در مکالمات انگلیسی تعامل مناسب نشان دهید، و در مورد تصاویر و نقاشی های ای که در اختیار شما قرار داده خواهد شد صحبت نمائید. این بخش شامل چهار قسمت است که تعامل با ممتحن و داوطلب دیگر، و یک بحث طولانی تر و یا سخنرانی تقریباً یک دقیقه ای را شامل می شوند. مدت زمان مورد نیاز برای کامل کردن این بخش 15 دقیقه است.

نمره:
هر یک از این پنج بخش بیست درصد نمره کل را تشکیل می دهند. امتحان شما براساس A، B، C، D و یا E نمره گذاری خواهد شد که A بالاترین و E پائین ترین نمره هستند. شما برای قبولی در این آزمون و دریافت مدرک باید نمره C یا بالاتر را کسب نمائید.


توضیحات بیشتر


آزمون های انگليسی عمومی ( General English Exams )
 

1- آزمون KET:
KET مخفف عبارت (Key English Test)، آزمونی در سطح مبتدی می باشد که توانايی افراد را در زمينه گفتاری و نوشتاری زبان در سطح مقدماتی و روزمره می سنجد.
دو نوع آزمون KET وجود دارد. نوع اول ويژه بزرگسالان و نوع دوم KET ويژه مدارس می باشد.
هردو آزمون از يک قالب و درجه سختی سوال پيروی می کنند. تنها فرقشان در اين است که در آزمون مربوط به مدارس، محتوا و نوع موضوع های مورد آزمون با توجه به سن، علايق و تجارب دانش آموزان انتخاب شده است.  


2- آزمون PET:  
PET مخفف عبارت ( Preliminary English Test )، آزمونی در سطح متوسط می باشد که توانايی افراد را در هر چهار مهارت زبانی شامل خواندن، نوشتن، شنيدن و صحبت کردن می سنجد.
آزمون PET نيز در دو شکل ارائه می شود. نوع اول ويژه بزرگسالان و نوع دوم ويژه مدارس  میباشد. تنها فرق اين دو آزمون در انتخاب محتوا و موضوعات مورد آزمون PET ويژه مدارس می باشد که سعی گرديده از موضوعات و مفاهيمی که مورد علائق و تجربه دانش آموزان بوده استفاده گردد.

3- آزمون FCE:
FCE مخفف عبارت ( First Certificate in English )، آزمونی در سطح فوق متوسط می باشد. FCE آزمونی  ايده آل برای افرادی است که می خواهند انگليسی را در محيط کار و يا در محيطی آموزشی بکار برند.

4- آزمون CAE:
CAE مخفف عبارت ( Certificate in Advanced English )، آزمونی در سطح پيشرفته می باشد که رسماً توسط دانشگاهها، کارفرمايان و دولتها در سراسر جهان به رسميت شناخته می شود.

5- آزمون CPE
CPE مخفف عبارت ( Certificate of Proficiency in English ) می باشد، اين آزمون پيشرفته ترين آزمون عمومي زبان انگليسی است. افرادي که قصد استفاده از زبان انگيسی در زمينه های حرفه ای و آموزشی را دارند در اين آزمون شرکت می نمايند.


28 دي 1392 | بازدید [ 24651 ]
آزمون FCE منابع آزمون FCE دانلود منابع آزمون FCE دانلود منابع تخصصی آزمون FCE دانلود کتاب FCE دانلود کتاب های تخصصی آزمون FCE فایل های PDF آزمون FCE فایل های صوتی آزمون FCE دانلود رایگان مجموعه کتاب های تخصصی آزمون FCE دانلود کتاب های FCE با لینک مستقیم آزمون FCE جنرال آزمون FCE آکادمیک آزمون FCE General آزمون FCE Academic کتاب های الکترونیکی آزمون FCE بهترین کتاب های آزمون FCE تمامی مهارت های مربوط به آزمون FCE Listening آزمون FCE Speaking آزمون FCE Reading آزمون FCE Writing آزمون FCE Grammar آزمون FCE Vocabulary آزمون FCE لیسنینگ آزمون FCE اسپیکینگ آزمون FCE ریدینگ آزمون FCE رایتینگ آزمون FCE گرامر آزمون FCE لغات آزمون FCE مهارت شنیداری آزمون FCE مکالمه آزمون FCE مصاحبه آزمون FCE مهارت گفتاری آزمون FCE مهارت خواندن آزمون FCE درک مطلب آزمون FCE نگارش آزمون FCE پکیج کتاب های الکترونیکی آزمون FCE نکات کلیدی آزمون FCE نمونه سوالات آزمون FCE مطالعه برای آزمون FCE مجموعه FCE eBooks Pack دانلود FCE eBooks Pack پکیج FCE eBooks Pack خرید پستی منابع آزمون اف سی ای خرید اینترنتی منابع آزمون اف سی ای خرید بهترین منابع آزمون اف سی ای خرید پستی منابع آزمون FCE خرید اینترنتی منابع آزمون FCE خرید بهترین منابع آزمون FCE آزمون اف سی ای چیست آزمون FCE چیست آزمون های دانشگاه کمبریج آزمون FCE دانشگاه کمبریج منابع آزمون FCE آزمون اف سی ای منابع کمک آموزشی آزمون اف سی ای منابع تخصصی آزمون اف سی ای دانلود مجموعه FCE Result برای آمادگی آزمون FCE دانلود FCE Result دانلود مجموعه FCE Result دانلود فایل های FCE Result دانلود کتاب های FCE Result دانلود مجموعه FCE Result برای آمادگی آزمون FCE فایل های ویدویی FCE Result دانلود رایگان کتاب های FCE Result آزمون FCE

نمایش راهنمای دانلود
بستن راهنمای دانلود

رفع مشکلات احتمالي در هنگام دانلود:

1- اگر نرم افزار مديريت دانلود نداريد، پيشنهاد مي شود براي دانلود فايل ها حتماً از يک نرم افزار مديريت دانلود (نظير IDM) استفاده کنيد.

2- فايل‌هايي که قصد دانلود آنها را داريد به صورت تک‌تک دانلود کنيد و از دانلود همزمان چندين فايل خودداري نمایید تا هر فايل با بالاترين سرعت دانلود شود و احتمال خرابي آن به حداقل رسد. اگر دانلود بيش از 3 فايل را به صورت همزمان انجام دهيد، ممکن است با Error 503 مواجه شويد. در اين حالت پس از اتمام فايل‌هايي که در حال دانلود هستند، مي‌توانيد دانلود جديدي را آغاز نماييد. همچنين مي‌توانيد با استفاده از نرم افزارهاي مديريت دانلود، نظير IDM، فايل ها را به صف دانلود افزوده تا فايل هاي مورد نظرتان به نوبت دانلود شوند. راهنماي استفاده از نرم افزار IDM و اضافه نمودن فايل ها به صف دانلود را مي توانيد از اينجا دريافت نماييد.

3- پسورد تمام فايل‌هايي که از سايت مرجع زبان ایرانیان، دانلود مي‌کنيد، آدرس سایت و یا همان www.irlanguage.com مي‌باشد. تمامي حروف را بايد به صورت کوچک تايپ کنيد. همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ نموده و از Copy-Paste کردن آن بپرهيزيد.

4-فايل‌هاي قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر با فرمت rar فشرده شده‌اند، براي خارج‌سازي فايل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar استفاده کنيد.

5- فايل هاي کرک، پچ و کیجن به دليل ماهيت خود ممکن است توسط برخي از آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند. در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال نمایید.

6- اگر فايلي را دانلود نموديد و در هنگام باز کردن آن در صورتي که پسورد را درست وارد مي‌کنيد و با خطاي Password ، CRC Failed و يا خطاي Files Corrupt مواجه شديد، احتمالا به دليل قطع و وصل شدن در هنگام دانلود، فايل آسيب ديده است. براي رفع اين مشکل، امکان Repair در فايل‌هاي فشرده قرار داده شده است. براي حل اين مشکل، نرم افزار Winrar را روي کامپيوتر خود نصب نمایید و آن را اجرا کنيد. سپس در نرم افزار Winrar به محلي که فايل فشرده را دانلود کرده ايد مراجعه کنيد و فايل خراب را انتخاب کرده و گزينه Repair که در قسمت بالايي نرم افزار وجود دارد را بزنيد و OK کنيد. فايل جديدي به همان نام و با پيشوند Fixed در کنار فايل قبلي ايجاد خواهد شد. حال فايل جديد را از حالت فشرده خارج کنيد. (اين روش در 90 درصد موارد مشکل را برطرف مي کند. اما در صورت حل نشدن مشکل با اين روش، تنها راه دانلود مجدد فايل است).

7- اگر فايل بزرگي را تا نصفه دانلود کرده‌ايد اما ادامه آن دانلود نمي‌شود، اين اشکال به دليل سيستم Cache سرويس دهنده اينترنت شما است. براي اينکه بتوانيد ادامه فايل را دانلود کنيد، لينک دانلود فايل را باز کرده و يک علامت سوال (؟) در انتهاي لينک قرار دهيد. مشکل برطرف خواهد شد.

دانلود دانلود آموزش اکسترکت نمودن فايل هاي فشرده چند قسمتي

دانلود دانلود آموزش تعمير فايل هاي فشرده با استفاده از نرم افزار Winrar

دانلود دانلود آموزش استفاده از فايل هاي ايميج با استفاده از نرم افزار Daemon Tools

دانلود دانلود آموزش استفاده از فايل هاي ايميج با استفاده از نرم افزار Virtual Clone Drive


بستن بخش نظرات
نام شما: زهره

در مورخه : 23 ارديبهشت 1397

سلام لطفا کتاب ready for first رو هم تو سایتتون بزارین

ارسال جوابیه ]

نام شما: حامد

در مورخه : 25 ارديبهشت 1394

عالی

ارسال جوابیه ]

نام شما: حامد

در مورخه : 25 ارديبهشت 1394

واقعا سایتتون عالیه بی زحمت کتاب Ready for FCE رو هم در سایتتون قرار بدید الان اکثر آموزشگاه ها دارن با Ready for FCE کار می کنند.

ارسال جوابیه ]

نام شما: طاهره

در مورخه : 21 دي 1393

با سلام و تشکر از سایت بی نظیرتون

لطفا کتاب ready for FCE را نیز در سایتتون قرار دهید

ارسال جوابیه ]

نام شما: مهدی

در مورخه : 21 مرداد 1393

نسخه ی revised رو برای student book هم لطفا بذارید. 

ارسال جوابیه ]

نام شما: mitra

در مورخه : 13 تير 1393

مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی
یه دنیا ممنونم بابت این لطفه بزرگتون  
ایشالله همیشه موفق باشید *

ارسال جوابیه ]

نام شما: scholar

در مورخه : 22 اسفند 1392
با سلام.آیا منابع Writing & Speaking Assessment Booklet Using a dictionary for exams که ذکر شده در میان این منابع وجود دارد،بصورت جداست و در آینده قرار میگیرد یا منابع موجود شامل اینها میشود. با تشکر
ارسال جوابیه ]

نام شما: somy

در مورخه : 21 اسفند 1392

با عرض سلام

میشه لطف کنید کتاب Ready for FCE  , رو برای دانلود بزارید.

ارسال جوابیه ]

نام شما: مرتضی

در مورخه : 13 بهمن 1392

با سلام.بله؛قطعا به زمان نیاز دارد

ضمنا کتابهای goldازlongmanکه توسطrichard acklam هم نوشته شده معمولا منبعی از آزمون fce معرفی میشود.

در صورت امکان هنگام کامل سازی این منبع مفید را نیز در دسترس رار دهید.

با تشکر

 

ارسال جوابیه ]

نام شما: مرتضی

در مورخه : 7 بهمن 1392

 با سلام.بسیار متشکریم که سریعا بعد از سطوح petوket سطح fce
را هم قرار دادید.قطغا مطمئن ترین منابع آزمون ها همین منابع سایت زبان ایرانیان است

اما سطوح بالاتر و حرفه ای مانند BEC ILEC ICFEا بطور کامل و یک جا در سایت های آموزشی در دسترس نمیباشند.با این حال امیدوار و مطمئنیم که با زحمات شما این منابع بزودی برای کاربران سایت بی نظیر و بی رقیب شما قابل استفاده خواهد بود.ان شاء الله

با تشکر

جوابیه ها

نام شما: پشتیبانی سایت {n3}

در مورخه : 7 بهمن 1392توسط
(مشخصات کاربر Afra | ارسال پیغام شخصی)

با سلام

آماده سازی منابع جامع و گزینش شده از بین تمامی منابع آموزشی قدری زمان بر است، اما در آینده برای تمامی آزمون های استاندارد، منابع جامع ارائه خواهد شد. البته برای آزمون FCE نیز منابع بیشتری در حال آماده سازی است.

با تشکر

پشتیبانی سایت

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

نام شما: نام

در مورخه : 30 دي 1392

آقا بینهایت ممنونم
اگر امکان داشته باشه کتاب مربوط به CAE رو هم بگذارید.
موفق باشید

ارسال جوابیه ]

نام شما: نیلوفر

در مورخه : 29 دي 1392

سلام خیلی ممنون که به این سرعت به درخواستم جواب دادین واقعا ممنونم . لطفا بازم برای این امتحان منابع بگذارید من نمیدونم چی بخونم میخوام بر طبق اینا برم جلو بازم ممنون از سایت عالیتون من سه تا زبان بلدم و برای همشون ازین سایت استفاده میکنم بی نظیرههههههه

ارسال جوابیه ]

نام شما: مجید

در مورخه : 29 دي 1392

بی نظیر به معنی واقعی این همه زحمت و تلاش شما جای بی نهایت سپاسگذاری داره ممنون میشم اگه سطوح بالاتر این سری رو هم قرار بدید و همینطور کتاب proficiency masterclass و دیگر منابع پیشرفته زبان انگلیسیرو heart

ارسال جوابیه ]

نام شما: سام

در مورخه : 29 دي 1392

فقط میتونم براتون قلب بفرستمheart

ارسال جوابیه ]

نام شما: علی توکلی

در مورخه : 29 دي 1392

سلام.

هنوز چند روز از درخواستم برای این کتاب نگذشته که شما...........

بینظیرید.

واقعا چجوری باید ازتون تشکر کنم، نمیدونم!!!!!

فقط اینو بگم که به همه دانش آموزام با افتخار سایت شما رو معرفی میکنم.

مدرس زبان درچند آموزشگاه مشهد.

ارسال جوابیه ]

نام شما: یاسر

در مورخه : 28 دي 1392

خیلی خوب شد که به فکر ما زبان آموزان دوره کمبریج افتادید.

اگه میشه منابع CAE رو هم بزارید.

تشکر 

ارسال جوابیه ]

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری):
ایمیل شما :
نظر: