مرجع آموزش زبان ایرانیان - دانلود آموزش زبان کره ای به روش پیمزلر Pimsleur Korean 

15000
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
... 50 درصد تخفیف

   منتخب صوتی و تصویری خودآموز

 •       - شبیه سازی کلاس درس در منزل
 •       - دانلود بلافاصله پس از خرید
 •       - تخفیف برای هر دو نوع پستی و دانلودی
 •       - بیش از 1000 ساعت آموزش صوتی و تصویری
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
... 50 درصد تخفیف

   منتخب کتاب های دیجیتال

 •       - دوره های درسی بزرگسالان
 •       - دوره های درسی کودکان
 •       - دانلود بلافاصله پس از خرید
 •      - 78 عنوان از جدیدترین منابع آموزشی
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
... 50 درصد تخفیف

   دوره آموزش مکالمه Two By Two

 •       - مجموعه ویدیویی آموزش مکالمه
 •       - دانلود بلافاصله پس از خرید
 •       - سطح پیش متوسط تا بالاتر از متوسط
 •       - مدت آموزش: 50 ساعت
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
70,000 20,000 تومان

   آموزش تصویری ویرایش پنجم کتاب اینترچنج اینترو

 •       - نوع آموزش: تصویری و صوتی
 •       - مدت زمان آموزش: 30 ساعت
 •       - مدرس: زهرا دوست محمدی
 •       - لهجه: امریکن
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
90,000 45,000 تومان

   ترجمه کامل مجموعه 4000 واژه ضروری زبان انگلیسی

 •       - نوع آموزش: فایل PDF و فایل MP3
 •       - ترجمه: جلد اول تا ششم
 •       - مترجم: سپیده رضایی
 •       - لهجه: امریکن
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
120,000 60,000 تومان

   آموزش تصویری ویرایش دوم کتاب فور کورنرز

 •       - نوع آموزش: تصویری و صوتی
 •       - مدت زمان آموزش: 26 ساعت
 •       - مدرس: مهندس باقری
 •       - لهجه: امریکن
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
80,000 40,000 تومان

   آموزش تصویری سطح مقدماتی کتاب های واژگان آکسفورد

 •       - نوع آموزش: تصویری و صوتی
 •       - مدت زمان آموزش: 18 ساعت
 •       - مدرس: محسن دباغیان
 •       - لهجه: بریتیش
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد


دسترسی سریع


تبلیغات

دوره آموزش مکالمات روزمره دو به دو Two By Two
آموزش ویدیویی کتاب های امریکن انگلیش فایل
آموزش ویدیویی کتاب های تاپ ناچ
 

 


Special Offer

چطور می‌تونم زبان انگلیسی رو توی خونه یاد بگیرم؟
نیازی نیست تا وقت و هزینه زیادی برای شرکت در کلاس‌های زبان صرف کنید. اساتید ما زبان انگلیسی را براساس جدیدترین منابع روز دنیا، به صورت صوتی و تصویری به شما آموزش خواهند داد. کافیه از بیش از 1000 ساعت آموزش‌های ویدیویی ما استفاده کنید.

مهمترین ویژگی‌های دوره‌های صوتی و تصویری:

- می‌تونم هر زمانی که دوست داشته باشم، از آموزش‌ها استفاده کنم.

- می‌تونم هر چندبار که دوست داشته باشم، درس‌ها رو ببینم.

- می‌تونم قبل از استفاده از درس‌ها، نمونه‌های تدریس اساتید رو ببینم.

- می‌توانم هر چند ساعت که بخواهم درس بخونم، سریع تر یا آهسته تر پیش برم.

- می‌تونم بلافاصله پس از ثبت نام درس‌ها را دانلود کنم.

- می‌تونم انتخاب کنم که کدوم یک از مهارت‌های زبان انگلیسی را کار کنم.

- می‌تونم توی خونه، محل کار، توی خودرو و یا هر جای دیگه‌ای از فیلم‌ها استفاده کنم.


 

دانلود رایگان آموزش زبان کره ای به روش پیمزلر

 

Pimsleur Korean

 

 

مشخصات محصول

 

نام محصول: Pimsleur Korean

کد محصول: 2195

زبان: کره ای

لهجه: -
سطح: مقدماتی و متوسط

نوع فایل: صوتی

دسته: آموزش مکالمه زبان کره ای

تعداد: یک DVD
توضیحات: این مجموعه، شامل 60 درس می باشد. همچنین زبان رابط آن، انگلیسی است.

 

 

قیمت: 20,000 تومان


سری آموزشی پیمزلر کره ای (pimsleur Hindi) یک سری 60 تایی از فایل های صوتی 30 دقیقه ای است که در سطح مبتدی عرضه شده و مکالمه زبان کره ای را آموزش خواهد داد. در متد آموزشی این روش فقط با گوش دادن زبان کره ای را یاد خواهید گرفت. ویژگی سری های صوتی Pimsleur این است که می توان از این فایل های در  mp3-player، تاکسی و اتوبوس و وقت های تلف شده برای یادگیری زبان کره ای استفاده کرد.
سیستم آموزش زبان Pimsluer، روشی برای فراگیری زبان است که توسط  Paul pimsleur طراحی شده است. این سیستم بر اساس چهار ایده اصلی بنا شده: پیش بینی، یادآوری تدریجی فاصله دار، کلمات کلیدی، یادگیری طبیعی.
روش Pimsluer، یک سیستم شنیداری است، که در آن، فرد استفاده کننده، جملات را ساخته، یا آنها را از روی حافظه خود تکرار می کند. این سیستم آموزشی، شامل 60 درس است که هر کدام از آن دروس، 30 دقیقه می باشد. برای پیشروی از هر درس به درس بعدی، باید حداقل 80% جملات و عبارات خواسته شده در درس حاضر، بطور صحیح گفته شود. بطور کلی، هدف این سیستم، بهبود مکالمه و listening است.


برای دانلود و مشاهده توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ... دانلود آموزش زبان کره ای به شیوه پیمزلر

Pimsleur Language Program Korean

نکته : در این مجموعه زبان کره ای توسط زبان انگلیسی آموزش داده می شود.


 

دانلود دانلود آموزش زبان کره ای به روش پیمزلر 1

(حجم: 310 مگابایت)

 

دانلود دانلود آموزش زبان کره ای به روش پیمزلر 2

(حجم: 330 مگابات)


 رمز رمز عبور تمامی فایل ها: www.irlanguage.com


راهنما: پس از دانلود، با استفاده از نرم افزار Winrar و پسورد داده شده فایل ها را Extract نمایید.


آشنایی با زبان کره ای


زبان کره‌ای (به کره‌ای: 한국어/조선말) زبان رسمی دو کشور کره شمالی و کره جنوبی است. کره‌ای همچنین یکی از دو زبان رسمی در منطقه خودمختار کره‌ای یانبیَن در کشور چین است. در حدود ۸۰ میلیون گویشور زبان کره‌ای همراه با گروه بزرگی در استرالیا، برزیل، کانادا، چین، ژاپن، ایالات متحده، جمهوری‌های شوروی سابق و اخیرا فیلیپین وجود دارند.
در مورد طبقه‌بندی زبان کره‌ای در گروه‌های زبانی، اختلاف نظر وجود دارد. برخی از زبان‌شناسان آن را در خانواده زبان‌های آلتایی قرار می‌دهند و برخی دیگر آن را زبانی تک‌خانواده به شمار می‌آورند. کره‌ای از لحاظ ساخت‌واژه (صرف)، یک زبان پیوندی و از لحاظ ترکیب جمله (نحو) جزو گونه زبانی «نهاد مفعول فعل» است. زبان کره‌ای همانند زبان‌های ژاپنی و ویتنامی، در خصوص وام‌واژه‌های چینی از این زبان تاثیر گرفته‌است.
واژه‌های اصیل کره‌ای در حدود ۳۵٪ واژگان این زبان را تشکیل می‌دهند، در حالی که در حدود ۶۰٪ واژگان زبان کره‌ای را واژه‌های «چینی-کره‌ای» (واژگان چینی یا واژگانی که ریشه چینی دارند) به خود اختصاص داده‌اند. ۵٪ باقیمانده، شامل وام‌واژه‌های دیگر زبان‌هاست که ۹۰٪ آنها از زبان انگلیسی وارد شده‌اند.


قوانین سیستم آموزش Pimsleur


1- پیش بینی
در دوره های آموزش زبان، معمولا از دانش آموزان خواسته می شود که بعد از مدرس، تکرار کنند. Pimleur ادعا کرد که این سیستم، یک سیستم منفعل برای یادگیری است. وی، تکنیک "چالش و جواب" را ایجاد کرد، که در آن، دانش آموزان باید یک عبارت را به زبان هدف ترجمه کرده، و در بازه زمانی خاصی آن را بگویند، که بعد از آن، عبارت صحیح توسط مدرس گفته می شود. این تکنیک، باعث آموزش فعال تر می شود، بعلت اینکه دانش آموزان قبل از جواب دادن باید فکر کنند، و فقط تکرار کردن بعد از معلم کافی نیست. Pimsleur گفت که قانون پیش بینی، شرایط مکالمه واقعی را تداعی می کند، که در آن صحبت کننده ها باید یک عبارت را به سرعت به یاد بیاورند.

2- یادآوری مستمر بافاصله
یادآوری مستمر بافاصله، روش بازبینی کلمات یادگرفته شده، در بازه های زمانی ای است که به ترتیب زیاد می شوند. این نوعی نگهداری بوسیله تکرار بافاصله می باشد. بطور مثال، یک دانش آموز کلمه deux (به معنی دو، در فرانسوی) را یاد میگیرد، سپس یاد گیری deux در ابتدا در هر چند ثانیه، سپس در هر چند دقیقه، سپس هر چند ساعت، و بعد از آن هر چند روز محک زده می شود. هدف یادآوری بافاصله این است که به دانش آموزان کمک شود که کلمات را به حافظه بلند مدت خود منتقل کنند.
زمان بندی حافظه pimsleur به این ترتیب است: 5 ثانیه، 25 ثانیه، 2 دقیقه، 19 دقیقه، 1 ساعت، 5 ساعت، 1 روز، 5 روز، 25 روز، 4 ماه، 2 سال

3- کلمات کلیدی
تکیه روش pimsleur، یاد دادن کلمات کلیدی است تا دانش آموز، درک کلی ای از کلمات کلیدی به دست بیاورد. مطالعه در زمینه کلمات کلیدی نشان می دهد که در اکثر مکالمات روزمره، فقط از تعداد مشخصی از کلمات استفاده می شود (مثلا در زبان انگلیسی، حدود 80% کلمات چاپ شده، در بازه 2000 کلمه تکراری قرار می گیرند).
در روش pimsleur، به هیچ عنوان بطور خاص، گرامر یاد داده نمی شود، بجای آن، دانش آموز گرامر را بوسیله جملات و عبارات مشابهی که بطور پیوسته تکرار می شوند، یاد می گیرد. Pimsleur ادعا کرد که این سیستم آموزش، دقیقا شبیه روشی است که افراد، در زمان کودکی استفاده از گرامر را یاد می گیرند، بدون آنکه نیازی به مدرسه رفتن داشته باشند (بر اساس آهنگ عبارات و کلمات).

4- یادگیری طبیعی
این سیستم، یک سیستم صوتی است ، برای اینکه pimsleur متوجه شد که هدف اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان از یادگیری زبان این است که زبان را متوجه شده، و بتوانند صحبت کنند. این مهارت شنیداری، که آنها بوسیله گوشها و دهان یادمیگیرند، بسیار با روش بصری که با خواندن و نوشتن یاد میگیرند متفاوت است. Pimsleur بیان کرد که این دو مهارت مستقل - شنیداری و بصری- نباید با هم اشتباه گرفته شوند. به همین منظور، اسم "یادگیری طبیعی" را برای سیستم خود انتخاب کرد، که آموزش گرامر، کلمات و تلفظ را همزمان و باهم انجام می دهد. بعلاوه، یادگیری بوسیله گوش دادن باعث می شود که دانش آموز، لهجه درست را یاد بگیرد، در حالی که اینکار از طریق خواندن بسیار مشکل است.

17 شهريور 1391 | بازدید [ 24750 ]
آموزش زبان کره ای دانلود آموزش زبان کره ای دانلود رایگان آموزش زبان کره ای آموزش زبان کره ای Pimsleur Pimsleur Korean دانلود سطح مقدماتی پیمزلر دانلود سطج پیشرفته پیمزلر سری آموزشی پیمزلر مبتدی تا پیشرفته سری های صوتی pimsleur سیستم آموزش pimsleur آموزش Speaking زبان کره ای آموزش Listening زبان کره ای Speaking for Korean Listening for Korean آموزش مکالمه زبان کره ای Korean conversation دانلود مکالمه زبان کره ای کره ای مکالمه کره ای آموزش مکالمه دانلود نرم افزار آموزش زبان کره ای مکالمه زبان کره ای آموزش زبان کره ای کره ای آموزش زبان کره ای در 90 روز سایت آموزش زبان کره ای یادگیری زبان کره ای آموزش مکالمه کره ای آموزش سریع زبان کره ای یادگیری کره ای کره ای خرید پستی آموزش زبان کره ای خرید اینترنتی آموزش زبان کره ای فروش محصولات آموزش زبان کره ای صحبت کردن کره ای یادگیری زبان کره ای یادگیری سریع زبان کره ای روش pimsleur کره ای آموزش زبان کره ای آموزش زبان کشور کره ای زبان کشور کره دانلود آموزش زبان کره ای فایل صوتی آموزش زبان کره ای آموزش مکالمه کره ای Pimsleur India پیمزلر پرشین آموزش زبان کشور کره Korea Language Learning Korean چگونه زبان کره ای را یاد بگیریم

نمایش راهنمای دانلود
بستن راهنمای دانلود

رفع مشکلات احتمالي در هنگام دانلود:

1- اگر نرم افزار مديريت دانلود نداريد، پيشنهاد مي شود براي دانلود فايل ها حتماً از يک نرم افزار مديريت دانلود (نظير IDM) استفاده کنيد.

2- فايل‌هايي که قصد دانلود آنها را داريد به صورت تک‌تک دانلود کنيد و از دانلود همزمان چندين فايل خودداري نمایید تا هر فايل با بالاترين سرعت دانلود شود و احتمال خرابي آن به حداقل رسد. اگر دانلود بيش از 3 فايل را به صورت همزمان انجام دهيد، ممکن است با Error 503 مواجه شويد. در اين حالت پس از اتمام فايل‌هايي که در حال دانلود هستند، مي‌توانيد دانلود جديدي را آغاز نماييد. همچنين مي‌توانيد با استفاده از نرم افزارهاي مديريت دانلود، نظير IDM، فايل ها را به صف دانلود افزوده تا فايل هاي مورد نظرتان به نوبت دانلود شوند. راهنماي استفاده از نرم افزار IDM و اضافه نمودن فايل ها به صف دانلود را مي توانيد از اينجا دريافت نماييد.

3- پسورد تمام فايل‌هايي که از سايت مرجع زبان ایرانیان، دانلود مي‌کنيد، آدرس سایت و یا همان www.irlanguage.com مي‌باشد. تمامي حروف را بايد به صورت کوچک تايپ کنيد. همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ نموده و از Copy-Paste کردن آن بپرهيزيد.

4-فايل‌هاي قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر با فرمت rar فشرده شده‌اند، براي خارج‌سازي فايل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar استفاده کنيد.

5- فايل هاي کرک، پچ و کیجن به دليل ماهيت خود ممکن است توسط برخي از آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند. در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال نمایید.

6- اگر فايلي را دانلود نموديد و در هنگام باز کردن آن در صورتي که پسورد را درست وارد مي‌کنيد و با خطاي Password ، CRC Failed و يا خطاي Files Corrupt مواجه شديد، احتمالا به دليل قطع و وصل شدن در هنگام دانلود، فايل آسيب ديده است. براي رفع اين مشکل، امکان Repair در فايل‌هاي فشرده قرار داده شده است. براي حل اين مشکل، نرم افزار Winrar را روي کامپيوتر خود نصب نمایید و آن را اجرا کنيد. سپس در نرم افزار Winrar به محلي که فايل فشرده را دانلود کرده ايد مراجعه کنيد و فايل خراب را انتخاب کرده و گزينه Repair که در قسمت بالايي نرم افزار وجود دارد را بزنيد و OK کنيد. فايل جديدي به همان نام و با پيشوند Fixed در کنار فايل قبلي ايجاد خواهد شد. حال فايل جديد را از حالت فشرده خارج کنيد. (اين روش در 90 درصد موارد مشکل را برطرف مي کند. اما در صورت حل نشدن مشکل با اين روش، تنها راه دانلود مجدد فايل است).

7- اگر فايل بزرگي را تا نصفه دانلود کرده‌ايد اما ادامه آن دانلود نمي‌شود، اين اشکال به دليل سيستم Cache سرويس دهنده اينترنت شما است. براي اينکه بتوانيد ادامه فايل را دانلود کنيد، لينک دانلود فايل را باز کرده و يک علامت سوال (؟) در انتهاي لينک قرار دهيد. مشکل برطرف خواهد شد.

دانلود دانلود آموزش اکسترکت نمودن فايل هاي فشرده چند قسمتي

دانلود دانلود آموزش تعمير فايل هاي فشرده با استفاده از نرم افزار Winrar

دانلود دانلود آموزش استفاده از فايل هاي ايميج با استفاده از نرم افزار Daemon Tools

دانلود دانلود آموزش استفاده از فايل هاي ايميج با استفاده از نرم افزار Virtual Clone Drive


بستن بخش نظرات
نام شما: leila

در مورخه : 16 مرداد 1394

با سلام

لطفا در صورت امکان کتاب داستانهای ساده و مقدماتی نیز به زبان کره ای در اختیار علاقمندان به این زبان قرار دهید تا استفاده کنند.

با تشکر

ارسال جوابیه ]

نام شما: leila

در مورخه : 20 خرداد 1394توسط
(مشخصات کاربر leila | ارسال پیغام شخصی)

با سلام و تشکر از زحمات شما

متاسفانه پس از دانلود هر دو مرحله کره ای متوجه شدم بر خلاف زبان هندی که pdf داشت اموزش  کره ای  فاقد فایل های PDF و نیز فایل صوتی مربوط به pdf ها میباشد و بنابراین خواندن و یادگیری حروف الفبا امکان پذیر نیست.با گشتن در گوگل متجه شدم که این فایلها موجود هستند ولی قادر به دانلود نمیباشیم.لطفا در صورت دسترسی به ریدینگ ها و مهمتر از ان فایل صوتی ریدینگ ها انها را در سایت قرار دهید.

با تشکر از شما

ارسال جوابیه ]

نام شما: رومینا

در مورخه : 30 خرداد 1392

vaghean azatun mamnunam.kheilivaght bud donbale amuzeshe zabane korei budam vali ich raveshi masser nabud kumaoooooooooooo in vaghean alie!!!heart

ارسال جوابیه ]

نام شما: ali

در مورخه : 10 ارديبهشت 1392

 با سلام وخسته نباشید

اگه میشه برای یک درس را به هنوان نمونه بزارید که اگه  مناسب بود همه ی فایل کامل را دانلود کنیم  با تشکر

ارسال جوابیه ]

نام شما: masi

در مورخه : 13 اسفند 1391

salam,momkeme danlode darsaro joda joda bezari?akhe injoro khili hajmesh  ziyade

جوابیه ها

نام شما: پشتیبانی سایت {n2}

در مورخه : 13 اسفند 1391توسط
(مشخصات کاربر Afra | ارسال پیغام شخصی)

با سلام

متأسفانه به دلیل محدودیت دانلود همزمان، امکان انجام این کار نیست.

با تشکر

پشتیبانی سایت

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

نام شما: بنیامین

در مورخه : 5 اسفند 1391

سلام

این درس ها متن کره ای رو ندارند؟ فقط فایل صوتی اند

جوابیه ها

نام شما: پشتیبانی سایت {n3}

در مورخه : 5 اسفند 1391توسط
(مشخصات کاربر Afra | ارسال پیغام شخصی)

با سلام

خیر، آموزش زبان پیمزلر بر مبنای آموزش های صوتی است و فایل PDF ندارد.

با تشکر

پشتیبانی سایت

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

نام شما: شفا

در مورخه : 27 بهمن 1391

سلام
من از book 2 برای اموزش زبان ترکی استامبولی،و tell me more برای زبان المانی استفاده کردم.مفید ،نسبتا ساده و عالی بودن.
با توجه به اینکه کره ای،زبان فوق العاده غنی و سنگینیه،در صورت وجود داشتن و، در دسترس بودن،این دو نوع اموزش رو هم روی سایت قرار بدین؟
از زحماتتون هم بی نهایت تشکر میکنم

ارسال جوابیه ]

نام شما: sunna

در مورخه : 29 آبان 1391

سلام.مرسی از سایت خیلی خوبتون.

لطفا سطح پیشرفتة زبان کره‌ای رو بگذارید. من تو اینترنت دیدم که comprehensive1 و2 داره. من همچنان منتظرم. از سایت‌های دیگه نتونستم دانلود کنم و به امید سایت شمام.مر3000000000000

لطفا آموزش زبان اردو هم بگذارید.ممنون

ارسال جوابیه ]

نام شما: Ali

در مورخه : 28 آبان 1391

با سلام

 

من فایل صوتی آموزش زبان کره ای به روشBook 2 را دانلود کردم . لطفا فایل pdf آنرا به صورت جداگانه برای دانلود قرار دهید و حتما این متد را برای همه زبانهای سایت برای دانلود قرار دهید .

 

لطفا و خواهشا فایل صوتی وpdf همه زبانها را به صورت جداگانه قرار دهید .

 

باز هم خواهش می کنم

جوابیه ها

نام شما: پشتیبانی سایت {n3}

در مورخه : 28 آبان 1391

با سلام

آموزش زبان کره ای با متد Book2 در حال حاضر بر روی سایت قرار ندارد.

چگونه دانلود نموده اید؟

؟؟؟؟

پشتیبانی سایت

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

نام شما: حمید

در مورخه : 19 شهريور 1391

لطفا آموزش زبان های مختلف را از طریق طبان فارسی بذارید نه انگلیسی

ممنون از سایت خیلی خوبتون

جوابیه ها

نام شما: پشتیبانی سایت {n1}

در مورخه : 19 شهريور 1391

با سلام

آموزش بسیاری از زبان ها به زبان فارسی وجود ندارد. و در صورت موجود بودن بر روی سایت قرار می گیرند. لازم به ذکر است به دلیل اینکه منابع آموزشی تمامی زبان ها معمولا به زبان انگلیسی ارائه می شود، زبان انگلیسی زبان پایه تمامی زبان ها می باشد یعنی شما برای یادگیری تمامی زبان ها باید در حد مقدماتی با زبان انگلیسی آشنا باشید.

با تشکر

پشتیبانی سایت

 

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

نام شما: Farzaneh

در مورخه : 18 شهريور 1391توسط
(مشخصات کاربر Farzaneh | ارسال پیغام شخصی)

 یه سوال دارم...
اینه که این برنامه سطح های بالاتری رو هم داره؟؟
یا نه فقط همین 10 قسمت رو ساختن؟
 
و اینکه همچنان منتظر نرم افزارهای دیگه برای این زبان هستمsmiley

جوابیه ها

نام شما: پشتیبانی سایت {n3}

در مورخه : 18 شهريور 1391

با سلام

نسخه ای که در حال حاضر در دسترس می باشد همین 10 درس است. اما ظاهرا pimsleur در حال تولید سطح های بالاتری نیز می باشد که گویا به تازگی منتشر شده است.

با تشکر

پشتیبانی سایت

جوابیه ها

نام شما: Farzaneh

در مورخه : 27 شهريور 1391توسط
(مشخصات کاربر Farzaneh | ارسال پیغام شخصی)

منتشر شده است؟!!
پس میشه لطفا روی سایت قرار بدید این نسخه ی جدید رو؟!
ممنون میشم.

جوابیه ها

نام شما: پشتیبانی سایت {n3}

در مورخه : 28 شهريور 1391

با سلام

در حال حاضر نسخه کاملتر این آموزش در دسترس نیست، اما به محض آماده شدن بر روی سایت قرار خواهد گرفت. همچنین در آینده آموزش های دیگری از زبان کره ای بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

با تشکر

پشتیبانی سایت

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

نام شما: Farzaneh

در مورخه : 17 شهريور 1391توسط
(مشخصات کاربر Farzaneh | ارسال پیغام شخصی)

مرسی
مرسِی
مرسی
.
.
n تا
.
.
مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی!

عالیه عالی!!!

بی نظیریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد! heart

ارسال جوابیه ]

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری):
ایمیل شما :
نظر: