مرجع آموزش زبان ایرانیان - دانلود رایگان آموزش زبان ایتالیایی به شیوه پیمزلر Pimsleur Italian

15000

Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
... 50 درصد تخفیف

   منتخب صوتی و تصویری خودآموز

 •       - شبیه سازی کلاس درس در منزل
 •       - دانلود بلافاصله پس از خرید
 •       - تخفیف برای هر دو نوع پستی و دانلودی
 •       - بیش از 1000 ساعت آموزش صوتی و تصویری
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
... 50 درصد تخفیف

   منتخب کتاب های دیجیتال

 •       - دوره های درسی بزرگسالان
 •       - دوره های درسی کودکان
 •       - دانلود بلافاصله پس از خرید
 •      - 78 عنوان از جدیدترین منابع آموزشی
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
... 50 درصد تخفیف

   دوره آموزش مکالمه Two By Two

 •       - مجموعه ویدیویی آموزش مکالمه
 •       - دانلود بلافاصله پس از خرید
 •       - سطح پیش متوسط تا بالاتر از متوسط
 •       - مدت آموزش: 50 ساعت
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
70,000 20,000 تومان

   آموزش تصویری ویرایش پنجم کتاب اینترچنج اینترو

 •       - نوع آموزش: تصویری و صوتی
 •       - مدت زمان آموزش: 30 ساعت
 •       - مدرس: زهرا دوست محمدی
 •       - لهجه: امریکن
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
90,000 45,000 تومان

   ترجمه کامل مجموعه 4000 واژه ضروری زبان انگلیسی

 •       - نوع آموزش: فایل PDF و فایل MP3
 •       - ترجمه: جلد اول تا ششم
 •       - مترجم: سپیده رضایی
 •       - لهجه: امریکن
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
120,000 60,000 تومان

   آموزش تصویری ویرایش دوم کتاب فور کورنرز

 •       - نوع آموزش: تصویری و صوتی
 •       - مدت زمان آموزش: 26 ساعت
 •       - مدرس: مهندس باقری
 •       - لهجه: امریکن
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

دسترسی سریع

تبلیغات
دوره آموزش مکالمات روزمره دو به دو Two By Two
آموزش ویدیویی کتاب های امریکن انگلیش فایل
آموزش ویدیویی کتاب های تاپ ناچ
 

 


Special Offer

چطور می‌تونم زبان انگلیسی رو توی خونه یاد بگیرم؟
نیازی نیست تا وقت و هزینه زیادی برای شرکت در کلاس‌های زبان صرف کنید. اساتید ما زبان انگلیسی را براساس جدیدترین منابع روز دنیا، به صورت صوتی و تصویری به شما آموزش خواهند داد. کافیه از بیش از 1000 ساعت آموزش‌های ویدیویی ما استفاده کنید.

مهمترین ویژگی‌های دوره‌های صوتی و تصویری:

- می‌تونم هر زمانی که دوست داشته باشم، از آموزش‌ها استفاده کنم.

- می‌تونم هر چندبار که دوست داشته باشم، درس‌ها رو ببینم.

- می‌تونم قبل از استفاده از درس‌ها، نمونه‌های تدریس اساتید رو ببینم.

- می‌توانم هر چند ساعت که بخواهم درس بخونم، سریع تر یا آهسته تر پیش برم.

- می‌تونم بلافاصله پس از ثبت نام درس‌ها را دانلود کنم.

- می‌تونم انتخاب کنم که کدوم یک از مهارت‌های زبان انگلیسی را کار کنم.

- می‌تونم توی خونه، محل کار، توی خودرو و یا هر جای دیگه‌ای از فیلم‌ها استفاده کنم.


 

دانلود رایگان آموزش زبان ایتالیایی به شیوه پیمزلر

 

Pimsleur Italian

 

 

مشخصات محصول

 

شماره مجوز: 8-01227-044427

نام محصول: Pimsleur Italian

کد محصول: 2141

زبان: ایتالیایی

لهجه: -
سطح: مقدماتی، متوسط

نوع فایل: صوتی

دسته: آموزش مکالمه زبان ایتالیایی

تعداد: یک DVD
توضیحات: زبان رابط این مجموعه، انگلیسی است.

 

 

قیمت: 20,000 تومان


سری آموزشی پیمزلر (pimsleur Italian) یک سری 90 تایی از فایل های صوتی 30 دقیقه ای است که از مبتدی تا پیشرفته عرضه شده و مکالمه زبان ایتالیایی را به شما آموزش خواهد داد. در متد آموزشی این روش فقط با گوش دادن زبان ایتالیایی را یاد خواهید گرفت. ویژگی سری های صوتی Pimsleur این است که می توان از این فایل های در  mp3-player، تاکسی و اتوبوس و وقت های تلف شده برای یادگیری زبان ایتالیایی استفاده کرد.
سیستم آموزش زبان Pimsluer، روشی برای فراگیری زبان است که توسط  Paul pimsleur طراحی شده است. این سیستم بر اساس چهار ایده اصلی بنا شده: پیش بینی، یادآوری تدریجی فاصله دار، کلمات کلیدی، یادگیری طبیعی.
روش Pimsluer، یک سیستم شنیداری است، که در آن، فرد استفاده کننده، جملات را ساخته، یا آنها را از روی حافظه خود تکرار می کند. هر سطح این سیستم آموزشی، شامل 30 درس است که هر کدام از آن دروس، 30 دقیقه می باشد. برای پیشروی از هر درس به درس بعدی، باید حداقل 80% جملات و عبارات خواسته شده در درس حاضر، بطور صحیح گفته شود. بطور کلی، هدف این سیستم، بهبود مکالمه و listening است.


برای دانلود و مشاهده توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ... دانلود آموزش زبان ایتالیایی به شیوه پیمزلر

Pimsleur Language Program Italian

فایل صوتی و Ebook

نکته : در این مجموعه زبان ایتالیایی توسط زبان انگلیسی آموزش داده می شود.


Pimsleur Italian

 

دانلود آموزش زبان پیمزلر - زبان ایتالیایی 1

(192 مگابایت)  -  30 درس

دانلود آموزش زبان پیمزلر - زبان ایتالیایی 2

(187 مگابایت)  -  30 درس

دانلود آموزش زبان پیمزلر - زبان ایتالیایی 3

(196 مگابایت)  -  30 درس

دانلود آموزش زبان پیمزلر - زبان ایتالیایی 4

(386 مگابایت)  -  30 درس

دانلود آموزش زبان پیمزلر - زبان ایتالیایی 5

(149 مگابایت)  -  30 درس


رمز رمز عبور تمامی فایل ها: www.irlanguage.com


تصاویری از محتوای مطالب
آشنایی با زبان ایتالیایی

ایتالیا کشوری در جنوب اروپا است. این کشور از شبه‌جزیره ایتالیا و دو جزیره سیسیل و ساردنیا در دریای مدیترانه تشکیل شده‌است.امروزه ایتالیا کشوری توسعه یافته است و جزو هشت کشور صنعتی محسوب میشود.نکته جالب در مورد نقشه ی کشور ایتالیا این است که نقشه ی این کشور شبیه چکمه می باشد.


قوانین سیستم آموزش Pimsleur

1- پیش بینی:
در دوره های آموزش زبان، معمولا از دانش آموزان خواسته می شود که بعد از مدرس، تکرار کنند. Pimleur ادعا کرد که این سیستم، یک سیستم منفعل برای یادگیری است. وی، تکنیک "چالش و جواب" را ایجاد کرد، که در آن، دانش آموزان باید یک عبارت را به زبان هدف ترجمه کرده، و در بازه زمانی خاصی آن را بگویند، که بعد از آن، عبارت صحیح توسط مدرس گفته می شود. این تکنیک، باعث آموزش فعال تر می شود، بعلت اینکه دانش آموزان قبل از جواب دادن باید فکر کنند، و فقط تکرار کردن بعد از معلم کافی نیست. Pimsleur گفت که قانون پیش بینی، شرایط مکالمه واقعی را تداعی می کند، که در آن صحبت کننده ها باید یک عبارت را به سرعت به یاد بیاورند.

2- یادآوری مستمر بافاصله
یادآوری مستمر بافاصله، روش بازبینی کلمات یادگرفته شده، در بازه های زمانی ای است که به ترتیب زیاد می شوند. این نوعی نگهداری بوسیله تکرار بافاصله می باشد. بطور مثال، یک دانش آموز کلمه deux (به معنی دو، در فرانسوی) را یاد میگیرد، سپس یاد گیری deux در ابتدا در هر چند ثانیه، سپس در هر چند دقیقه، سپس هر چند ساعت، و بعد از آن هر چند روز محک زده می شود. هدف یادآوری بافاصله این است که به دانش آموزان کمک شود که کلمات را به حافظه بلند مدت خود منتقل کنند.
زمان بندی حافظه pimsleur به این ترتیب است: 5 ثانیه، 25 ثانیه، 2 دقیقه، 19 دقیقه، 1 ساعت، 5 ساعت، 1 روز، 5 روز، 25 روز، 4 ماه، 2 سال

3- کلمات کلیدی
تکیه روش pimsleur، یاد دادن کلمات کلیدی است تا دانش آموز، درک کلی ای از کلمات کلیدی به دست بیاورد. مطالعه در زمینه کلمات کلیدی نشان می دهد که در اکثر مکالمات روزمره، فقط از تعداد مشخصی از کلمات استفاده می شود (مثلا در زبان انگلیسی، حدود 80% کلمات چاپ شده، در بازه 2000 کلمه تکراری قرار می گیرند).
در روش pimsleur، به هیچ عنوان بطور خاص، گرامر یاد داده نمی شود، بجای آن، دانش آموز گرامر را بوسیله جملات و عبارات مشابهی که بطور پیوسته تکرار می شوند، یاد می گیرد. Pimsleur ادعا کرد که این سیستم آموزش، دقیقا شبیه روشی است که افراد، در زمان کودکی استفاده از گرامر را یاد می گیرند، بدون آنکه نیازی به مدرسه رفتن داشته باشند (بر اساس آهنگ عبارات و کلمات).

4- یادگیری طبیعی
این سیستم، یک سیستم صوتی است ، برای اینکه pimsleur متوجه شد که هدف اکثریت قریب به اتفاق دانش آموزان از یادگیری زبان این است که زبان را متوجه شده، و بتوانند صحبت کنند. این مهارت شنیداری، که آنها بوسیله گوشها و دهان یادمیگیرند، بسیار با روش بصری که با خواندن و نوشتن یاد میگیرند متفاوت است. Pimsleur بیان کرد که این دو مهارت مستقل - شنیداری و بصری- نباید با هم اشتباه گرفته شوند. به همین منظور، اسم "یادگیری طبیعی" را برای سیستم خود انتخاب کرد، که آموزش گرامر، کلمات و تلفظ را همزمان و باهم انجام می دهد. بعلاوه، یادگیری بوسیله گوش دادن باعث می شود که دانش آموز، لهجه درست را یاد بگیرد، در حالی که اینکار از طریق خواندن بسیار مشکل است.

20 تير 1391 | بازدید [ 54165 ]
آموزش زبان ایتالیایی دانلود آموزش زبان ایتالیایی رایگان آموزش زبان ایتالیایی آموزش زبان ایتالیایی Pimsleur Pimsleur Italian I Pimsleur Italian II Pimsleur Italian III دانلود سطح مقدماتی پیمزلر دانلود سطج پیشرفته پیمزلر سری آموزشی پیمزلر مبتدی تا پیشرفته سری های صوتی pimsleur سیستم آموزش pimsleur آموزش Speaking زبان ایتالیایی آموزش Listening زبان ایتالیایی Speaking for Italian Listening for Italian آموزش مکالمه زبان ایتالیایی Italian conversation دانلود مکالمه زبان ایتالیایی ایتالیایی مکالمه ایتالیایی آموزش مکالمه دانلود نرم افزار آموزش زبان ایتالیایی مکالمه زبان ایتالیایی آموزش زبان ایتالیایی ایتالیایی آموزش زبان ایتالیایی در 90 روز سایت آموزش زبان چین یادگیری زبان ایتالیایی آموزش مکالمه ایتالیایی آموزش سریع زبان ایتالیایی یادگیری ایتالیایی ایتالیایی خرید پستی آموزش زبان ایتالیایی خرید اینترنتی آموزش زبان ایتالیایی فروش محصولاات آموزش زبان ایتالیایی صحبت کردن ایتالیایی یادگیری زبان ایتالیایی یادگیری سریع زبان ایتالیایی روش pimsleur ایتالیایی

نمایش راهنمای دانلود
بستن راهنمای دانلود

رفع مشکلات احتمالي در هنگام دانلود:

1- اگر نرم افزار مديريت دانلود نداريد، پيشنهاد مي شود براي دانلود فايل ها حتماً از يک نرم افزار مديريت دانلود (نظير IDM) استفاده کنيد.

2- فايل‌هايي که قصد دانلود آنها را داريد به صورت تک‌تک دانلود کنيد و از دانلود همزمان چندين فايل خودداري نمایید تا هر فايل با بالاترين سرعت دانلود شود و احتمال خرابي آن به حداقل رسد. اگر دانلود بيش از 3 فايل را به صورت همزمان انجام دهيد، ممکن است با Error 503 مواجه شويد. در اين حالت پس از اتمام فايل‌هايي که در حال دانلود هستند، مي‌توانيد دانلود جديدي را آغاز نماييد. همچنين مي‌توانيد با استفاده از نرم افزارهاي مديريت دانلود، نظير IDM، فايل ها را به صف دانلود افزوده تا فايل هاي مورد نظرتان به نوبت دانلود شوند. راهنماي استفاده از نرم افزار IDM و اضافه نمودن فايل ها به صف دانلود را مي توانيد از اينجا دريافت نماييد.

3- پسورد تمام فايل‌هايي که از سايت مرجع زبان ایرانیان، دانلود مي‌کنيد، آدرس سایت و یا همان www.irlanguage.com مي‌باشد. تمامي حروف را بايد به صورت کوچک تايپ کنيد. همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ نموده و از Copy-Paste کردن آن بپرهيزيد.

4-فايل‌هاي قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر با فرمت rar فشرده شده‌اند، براي خارج‌سازي فايل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar استفاده کنيد.

5- فايل هاي کرک، پچ و کیجن به دليل ماهيت خود ممکن است توسط برخي از آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند. در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال نمایید.

6- اگر فايلي را دانلود نموديد و در هنگام باز کردن آن در صورتي که پسورد را درست وارد مي‌کنيد و با خطاي Password ، CRC Failed و يا خطاي Files Corrupt مواجه شديد، احتمالا به دليل قطع و وصل شدن در هنگام دانلود، فايل آسيب ديده است. براي رفع اين مشکل، امکان Repair در فايل‌هاي فشرده قرار داده شده است. براي حل اين مشکل، نرم افزار Winrar را روي کامپيوتر خود نصب نمایید و آن را اجرا کنيد. سپس در نرم افزار Winrar به محلي که فايل فشرده را دانلود کرده ايد مراجعه کنيد و فايل خراب را انتخاب کرده و گزينه Repair که در قسمت بالايي نرم افزار وجود دارد را بزنيد و OK کنيد. فايل جديدي به همان نام و با پيشوند Fixed در کنار فايل قبلي ايجاد خواهد شد. حال فايل جديد را از حالت فشرده خارج کنيد. (اين روش در 90 درصد موارد مشکل را برطرف مي کند. اما در صورت حل نشدن مشکل با اين روش، تنها راه دانلود مجدد فايل است).

7- اگر فايل بزرگي را تا نصفه دانلود کرده‌ايد اما ادامه آن دانلود نمي‌شود، اين اشکال به دليل سيستم Cache سرويس دهنده اينترنت شما است. براي اينکه بتوانيد ادامه فايل را دانلود کنيد، لينک دانلود فايل را باز کرده و يک علامت سوال (؟) در انتهاي لينک قرار دهيد. مشکل برطرف خواهد شد.

دانلود دانلود آموزش اکسترکت نمودن فايل هاي فشرده چند قسمتي

دانلود دانلود آموزش تعمير فايل هاي فشرده با استفاده از نرم افزار Winrar

دانلود دانلود آموزش استفاده از فايل هاي ايميج با استفاده از نرم افزار Daemon Tools

دانلود دانلود آموزش استفاده از فايل هاي ايميج با استفاده از نرم افزار Virtual Clone Drive


بستن بخش نظرات
نام شما: سیدعلی

در مورخه : 7 اسفند 1397
بسیار ممنون می شوم اگر ممکن است من دانلود کنم زبان ایتالیایی را ولی نمی توانم از ایتالیا از سایت برنامه زبان ایتالیایی را خریداری کنم اگر می توانید مرا کمک کنید تا بتوانم دانلود کنم مشکلی پول نیست ممنون از شما
جوابیه ها

نام شما: پشتیبانی سایت

در مورخه : 7 اسفند 1397توسط
(مشخصات کاربر Sigma | ارسال پیغام شخصی)

از بخش تماس با ما با همکاران پشتیبانی جهت بررسی مورد در ارتباط باشید.

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

نام شما: شهروز

در مورخه : 16 فروردين 1395

درود

بسیار سپاسگزارم از سایت خوب و مفیدتان. 

آیا مقدور هست متن های درس ها را نیز جایی در اینترنت پیدا و پیاده کنیم؟ من کمی گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. 

همینطور متن درس های روسی. 

با تشکر

شهروز

جوابیه ها

نام شما: پشتیبانی سایت

در مورخه : 16 فروردين 1395توسط
(مشخصات کاربر irLanguage | ارسال پیغام شخصی)

با سلام

ممکن است بتوانید در وبسایت های روسی پیدا کنید. اما متأسفانه تاکنون در دسترس ما قرار نگرفته است.

با تشکر

پشتیبانی سایت

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

نام شما: Qais

در مورخه : 1 مرداد 1394

 salam 

you should try FLUENZ it's a good program to learn languages >> i find a link to download

 

http://www.novadownloads.com/fluenz-italian-f2-software-learn-to-speak-italian/

ارسال جوابیه ]

نام شما: حمید

در مورخه : 14 خرداد 1393

با سلام و تشکر فراوان

متن مکالمات درس 1 تا 8 در سطح مقدماتی را چرا نگذاشتید در این سطح از درس 9 شروع شده که در بخش مقدماتی درس 1-10 کتاب اصلی مکالمات و جود دارد. در صورت امکان درس 1 تا 9 را نیز قرار دهید

با تشکر

ارسال جوابیه ]

نام شما: مری

در مورخه : 22 آبان 1392

این کارها و خدمات شما کمتر ارزشمند و قابل تحسینه. وقتی بسیاری از سایت ها رو سر می زنیم اما خدماتی هم درش نیست, آدمی در برخورد با سایت شما متوجه می شه که هستند عده ای که واقعا در دنیای مجازی گامی مثمر ثمر بر می دارند. من که شما رو از نزدیک نمی شناسم اما می دونم خیلی پسر خوبی هستی. ممنون دوست عزیز

ارسال جوابیه ]

نام شما: مسعود

در مورخه : 30 بهمن 1391

از زحماتتون تشکر میکنم کارتون عالیه

ارسال جوابیه ]

نام شما: اسماعیل

در مورخه : 28 بهمن 1391

ممنون

ارسال جوابیه ]

نام شما: مهدی

در مورخه : 2 آذر 1391

ضمن تشکر از زحمات شما.اگر ممکن است زبانهای ترکی استانبولی و تایلندی این مجموعه را نیز در سایت قرار دهید.

جوابیه ها

نام شما: واحد پشتیبانی سایت {n1}

در مورخه : 3 آذر 1391توسط
(مشخصات کاربر Sigma | ارسال پیغام شخصی)

با سلام

درخواست شما به واحد پشتیبانی منتقل شد.

با تشکر

مرجع آموزش زبان ایرانیان

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

نام شما: سادات

در مورخه : 1 آذر 1391

تشکر تشکر

ارسال جوابیه ]

نام شما: Moein

در مورخه : 29 آبان 1391

سلام! خسته نباشید!

ممنون از سایت خوبتون !

من قسمت 2 و 3 رو نمیتونم دانلود کنم! ممنون میشم لینک رو بررسی کنید

 

جوابیه ها

نام شما: واحد پشتیبانی سایت {n1}

در مورخه : 29 آبان 1391توسط
(مشخصات کاربر Sigma | ارسال پیغام شخصی)

با سلام

لینک های مذکور بررسی شد، بدون مشکل دانلود می شوند.

با تشکر

مرجع آموزش زبان ایرانیان

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

نام شما: Babiski

در مورخه : 9 آبان 1391

 سلام و خسته نباسید ..خواستم سوال کنم راجع به ]موزش فارسی ایتالیایی که فرموده بودید بعدا توی سایت قرار میکیره توضیح بدبن که این بعدا کی می شه؟؟ چون شهریور گفته بودین در آینده.....ممنون

جوابیه ها

نام شما: واحد پشتیبانی سایت {n1}

در مورخه : 9 آبان 1391توسط
(مشخصات کاربر Sigma | ارسال پیغام شخصی)

با سلام

متاسفانه منابع ایتالیایی به زبان فارسی کم هستند و کتاب های و منابع فارسی ارائه شده توسط انتشارات های داخلی را هم به دلیل رعایت قوانین کپی رایت نمی توانیم برای دانلود بر روی سایت قرار دهیم. به این خاطر زمان دقیقی نمی توانیم ارائه کنیم.

با تشکر از شما

مرجع آموزش زبان ایرانیان

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

نام شما: hamed

در مورخه : 9 شهريور 1391

اين فايل ها رو از جايي ديگه دانلود كردم ولي به هر كي ميخاد ايتاليايي ياد بگيره اگه انگليسي بلده توصيه ميكنم حتما دانلود كنه خيلي مفيدن

 

ارسال جوابیه ]

نام شما: avesta

در مورخه : 24 مرداد 1391

با درود خدمت همه عزیزان  در پشتیبانی سایت

با تشکر از وب سایت خوبتون.من زبان انگلیسیم ضعیف است آموزش زبان ایتالیایی را بوسیله زبان فارسی نیاز دارم لطفا راهنمایی بفرمایید.

 

جوابیه ها

نام شما: واحد پشتیبانی سایت {n1}

در مورخه : 24 مرداد 1391

با سلام

شما می توانید از مجموعه آموزش زبان book2 Italian که در آینده بر روی سایت قرار خواهد گرفت استفاده کنید.

لازم به ذکر است زبان انگلیسی زبان پایه برای یادگیری تمامی زبان هاست و شما فارغ از زبان انگلیسی منابع بسیار کمی برای یادگیری زبان ایتالیایی خواهید یافت.

با تشکر

پشتیبانی سایت

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

نام شما: مرسده

در مورخه : 27 تير 1391

با سلام وعرض ادب واحترام........من دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی هستم از زحمات شما بی اندازه سپاسگزارم همه قسمتها در امر اموزش و یادگیری زبان بسیار موثرندمخصوصا قسمت اهنگها با ترجمه متن....خیلی خوشحالم که این ساییت رو اتفاقی دیدم .......ارزوی سلامتی و سربلندی برای کلیه دست اندر کاران

ارسال جوابیه ]

نام شما: امید

در مورخه : 25 تير 1391

سلام و خداقوت ... خیلی ممنون از شما ... بسیار عالی است !

راستی متن کامل مکالمات رو از کجا میشه دانلود کرد ؟

 

موفق باشید و سربلند ...smileyheartheart

ارسال جوابیه ]

نام شما: رویا

در مورخه : 22 تير 1391

سلام ممنون از زحمات شما 

ولی فایل pdf  رو پیدا نکردم

جوابیه ها

نام شما: واحد پشتیبانی سایت {n1}

در مورخه : 22 تير 1391

با سلام

منظور از فایل PDF همان فایل کتاب الکترونیکی است که با نام Italian I Booklet در پوشه قرار دارد.

با تشکر

واحد پشتیبانی

ارسال جوابیه ]

ارسال جوابیه ]

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری):
ایمیل شما :
نظر: