مرجع آموزش زبان ایرانیان - مقاله: تحلیل مجموعه های صوتی و تصویری خودآموز وب سایت زبان ایرانیان 

15000
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
70,000 35,000 تومان

آموزش تصویری ویرایش پنجم کتاب اینترچنج اینترو

 •       - نوع آموزش: تصویری و صوتی
 •       - مدت زمان آموزش: 30 ساعت
 •       - مدرس: زهرا دوست محمدی
 •       - لهجه: امریکن
 •       - سطح سوم این مجموعه به زودی
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
... 50 درصد تخفیف

   منتخب صوتی و تصویری خودآموز

 •       - شبیه سازی کلاس درس در منزل
 •       - دانلود بلافاصله پس از خرید
 •       - تخفیف برای هر دو نوع پستی و دانلودی
 •       - بیش از 1000 ساعت آموزش صوتی و تصویری
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
... 50 درصد تخفیف

   منتخب کتاب های دیجیتال

 •       - دوره های درسی بزرگسالان
 •       - دوره های درسی کودکان
 •       - دانلود بلافاصله پس از خرید
 •      - 78 عنوان از جدیدترین منابع آموزشی
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
... 50 درصد تخفیف

   دوره آموزش مکالمه Two By Two

 •       - مجموعه ویدیویی آموزش مکالمه
 •       - دانلود بلافاصله پس از خرید
 •       - سطح پیش متوسط تا بالاتر از متوسط
 •       - مدت آموزش: 50 ساعت
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
15,000 7,500 تومان

   آموزش تصویری فیلم های فرندز

 •       - نوع آموزش: تصویری و صوتی
 •       - مدت زمان آموزش: متغیر
 •       - تنظیم: سپیده رضایی
 •       - لهجه: امریکن
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
90,000 45,000 تومان

   ترجمه کامل مجموعه 4000 واژه ضروری زبان انگلیسی

 •       - نوع آموزش: فایل PDF و فایل MP3
 •       - ترجمه: جلد اول تا ششم
 •       - مترجم: سپیده رضایی
 •       - لهجه: امریکن
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
قیمت: 50,000 قیمت: 25,000 تومان

   آموزش تصویری آیلتس Mindser for IELTS - Foundation

 •       - نوع آموزش: تصویری و صوتی
 •       - مدت زمان آموزش: 11 ساعت
 •       - مدرس:  محمدرضا فرانرزی فر
 •       - لهجه: امریکن
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد
Discounted
پیشنهاد شگفت انگیز امروز
80,000 40,000 تومان

   آموزش تصویری سطح مقدماتی کتاب های واژگان آکسفورد

 •       - نوع آموزش: تصویری و صوتی
 •       - مدت زمان آموزش: 18 ساعت
 •       - مدرس: محسن دباغیان
 •       - لهجه: بریتیش
فرصت باقیمانده تا این پیشنهاد

دعوت به همکاری از اساتید مسلط به زبان فرانسه
دسترسی سریع


تبلیغات

دوره آموزش مکالمات روزمره دو به دو Two By Two
آموزش ویدیویی کتاب های امریکن انگلیش فایل
آموزش ویدیویی کتاب های تاپ ناچ
 

 


Special Offer

چطور می‌تونم زبان انگلیسی رو توی خونه یاد بگیرم؟
نیازی نیست تا وقت و هزینه زیادی برای شرکت در کلاس‌های زبان صرف کنید. اساتید ما زبان انگلیسی را براساس جدیدترین منابع روز دنیا، به صورت صوتی و تصویری به شما آموزش خواهند داد. کافیه از بیش از 1000 ساعت آموزش‌های ویدیویی ما استفاده کنید.

مهمترین ویژگی‌های دوره‌های صوتی و تصویری:

- می‌تونم هر زمانی که دوست داشته باشم، از آموزش‌ها استفاده کنم.

- می‌تونم هر چندبار که دوست داشته باشم، درس‌ها رو ببینم.

- می‌تونم قبل از استفاده از درس‌ها، نمونه‌های تدریس اساتید رو ببینم.

- می‌توانم هر چند ساعت که بخواهم درس بخونم، سریع تر یا آهسته تر پیش برم.

- می‌تونم بلافاصله پس از ثبت نام درس‌ها را دانلود کنم.

- می‌تونم انتخاب کنم که کدوم یک از مهارت‌های زبان انگلیسی را کار کنم.

- می‌تونم توی خونه، محل کار، توی خودرو و یا هر جای دیگه‌ای از فیلم‌ها استفاده کنم.مقاله: تحلیل مجموعه های صوتی و تصویری خودآموز وب سایت زبان ایرانیان.(مقاله)

 

منتخب منابع خود آموز وب سایت مرجع زبان ایرانیان

 

مجموعه آموزشی که اکنون برای شما فراهم نموده‌ایم، کامل ترین پکیج صوتی و تصویری خودآموز آموزش زبان انگلیسی می باشد. امروزه هر فردی نیاز دارد که زبان دیگری را به جز زبان مادری یاد بگیرد و مسلط شود، به ویژه زبان انگلیسی که بیشترین کاربرد را دارا بوده و  زبانی بین المللی محسوب می شود و جز الزامات و ویژگی هر شخص است. زبان انگلیسی یکی از پرطرفدارترین و پرمخاطب ترین زبان هاست، از این رو مجموعه های زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی در بازار موجود است که بهترین مجموعه های صوتی و تصویری خودآموز آموزش زبان انگلیسی را در این پکیج، در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. زبان آموزان همیشه به دنبال بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی هستند، اما اغلب به نتیجه نمی رسند. بهترین روش یادگیری می تواند از طریق کلاس های آموزشی، نرم افزارها، کتاب ها، فایل های صوتی، فیلم های آموزشی و …باشد. اما اغلب یادگیری همراه با شنیدن موثرتر صورت می پذیرد و زبان آموزان بهتر و سریع تر مطالب را درک می کنند. آموزش از طریق فایل های صوتی و تصویری خودآموز انگلیسی، به زبان آموزان کمک می کند که به سرعت مکالمه انگلیسی را یاد بگیرند و بتوانند مهارت شنیداری خود را ارتقا بخشند. منابعی که در این پکیج آموزشی برای شما گردآوری نموده‌ایم، بهترین و پرفروش ترین منابع صوتی و تصویری خودآموز آموزش زبان انگلیسی می باشد. این پکیج آموزشی مهارت های زبان انگلیسی را به خوبی رشد می دهد، به ویژه در حوزه مکالمات انگلیسی که دغدغه اکثر زبان آموزان است. کلمات و جملاتی که در این مجموعه های صوتی و تصویری استفاده شده؛ علاوه بر اینکه ذهنیت خوبی ایجاد می کند، زبان آموز می تواند با تلفظ و لهجه صحیح انگلیسی آشنا شود. اغلب زبان آموزان برای یادگیری و ارتقای زبان انگلیسی خود چندین مجموعه صوتی و تصویری را به صورت جداگانه تهیه می کنند و برای هر مجموعه باید هزینه ای گزاف جداگانه‌ای پرداخت شود. اما در وب سایت برای صرف هزینه مناسب و وجود مجموعه های کامل صوتی و تصویری خودآموز آموزش زبان انگلیسی به صورت یکجا، این پکیج آموزشی را مهیا کرده شده است..


در ادامه مطلب می توانید توضیحات بیشتری در مورد نحوه مطالعه خود آموزش در منزل را داشته باشید.مزایای آموزش صوتی و تصویری زبان انگلیسی

 

مزایای آموزش صوتی و تصویری زبان انگلیسی

- روش آموزش شنیداری باعث می شود که به کارهای دیگرتان برسید و در حین انجام کار همزمان به آموزش ها گوش دهید.

- تقویت قدرت شنیداری سبب می شود که اطلاعات در ذهن شما به خوبی پردازش و نگهداری شود. در هر مکانی و زمانی باشید می توانید به راحتی فایل های صوتی را پخش کرده و از آنها استفاده کنید. تکرار این فایل سبب می شود ذهنتان آماده ارتقا برای مرحله بعدی بشود.

بعضی از مدرسین از موسیقی، جملات ریتم دار یا شعر برای آموزش استفاده می کنند که بسیار موثر و مفید است.

- برخی از انسان ها از طریق شنیداری بهتر و سریعتر یاد میگیرند که آموزش زبان انگلیسی بصورت صوتی می تواند کمک شایانی به آنها کند.

- آموزش صوتی و تصویری می تواند بهترین روش و در عین حال ساده ترین روش موجود به حساب آورد که به شما کمک می کند در محیطی طبیعی زبان انگلیسی را به راحتی فرابگیرید.

- همواره زبان آموزان در مرور و یادآوری دانستنی هایشان مشکل دارند و به دنبال امکاناتی هستند که به آنها در این موضوع کمک کند، یادگیری از طریق صوت و تصویر، می تواند گره گشای این مشکل باشد.

- همانطور که می دانید توانایی های انسان مرحله به مرحله طی تمریناتی رشد می کند و شکوفا می شود، مهارت شنیداری هم طبق همین موضوع می تواند تقویت یابد.

- شما با جمله بندی  و طرز مکالمه بصورت کاملا طبیعی آشنا می شوید.

- درک مطلب شنیداری از اهمیت بالایی برخوردار است، شما این موضوع را با آموزش صوتی و تصویری خودآموز می توانید به راحتی تقویت کنید.

- چون با جملات به صورت شنیداری و دیداری رو به رو می شوید، به یاد آوردن آنها ساده تر شده و حافظه خود را به آسانی تقویت می کنید، به طور کلی یک تیر دو نشان میزنید.

سعی کنید به تمامی مکالمات مجموعه ها تسلط یابید و در مواردی که متوجه موضوع نمی‌شود، سعی در درک کامل متن مکالمه نمایید تا الگوهای مناسب در ذهن شما نقش بندد.

معایب آموزش صوتی و تصویری زبان انگلیسی

- برخی از زبان آموزان در حین گوش دادن، حواسشان به راحتی پرت می شود و به درستی و کامل آموزش را فرا نمی گیرند.

- فرآیند گوش دادن نیازمند  محیطی آرام می باشد که این موضوع برای برخی افراد می تواند باعث محدودیت شود.

 

برای مشاهده منتخب منابع صوتی و تصویری به لینک زیر مراجعه کنید.

 

مشاهده تمامی دروس آموزشی منتخب سایت

 

 

9 آبان 1398 | بازدید [ 208 ]

نمایش راهنمای دانلود
بستن راهنمای دانلود

رفع مشکلات احتمالي در هنگام دانلود:

1- اگر نرم افزار مديريت دانلود نداريد، پيشنهاد مي شود براي دانلود فايل ها حتماً از يک نرم افزار مديريت دانلود (نظير IDM) استفاده کنيد.

2- فايل‌هايي که قصد دانلود آنها را داريد به صورت تک‌تک دانلود کنيد و از دانلود همزمان چندين فايل خودداري نمایید تا هر فايل با بالاترين سرعت دانلود شود و احتمال خرابي آن به حداقل رسد. اگر دانلود بيش از 3 فايل را به صورت همزمان انجام دهيد، ممکن است با Error 503 مواجه شويد. در اين حالت پس از اتمام فايل‌هايي که در حال دانلود هستند، مي‌توانيد دانلود جديدي را آغاز نماييد. همچنين مي‌توانيد با استفاده از نرم افزارهاي مديريت دانلود، نظير IDM، فايل ها را به صف دانلود افزوده تا فايل هاي مورد نظرتان به نوبت دانلود شوند. راهنماي استفاده از نرم افزار IDM و اضافه نمودن فايل ها به صف دانلود را مي توانيد از اينجا دريافت نماييد.

3- پسورد تمام فايل‌هايي که از سايت مرجع زبان ایرانیان، دانلود مي‌کنيد، آدرس سایت و یا همان www.irlanguage.com مي‌باشد. تمامي حروف را بايد به صورت کوچک تايپ کنيد. همچنين بهتر است کلمه رمز را تايپ نموده و از Copy-Paste کردن آن بپرهيزيد.

4-فايل‌هاي قرار داده شده براي دانلود به منظور کاهش حجم و دريافت سريعتر با فرمت rar فشرده شده‌اند، براي خارج‌سازي فايل‌ها از حالت فشرده از نرم افزار Winrar استفاده کنيد.

5- فايل هاي کرک، پچ و کیجن به دليل ماهيت خود ممکن است توسط برخي از آنتي ويروس ها به عنوان فايل خطرناک شناسايي شوند. در اين گونه مواقع به صورت موقت آنتي ويروس خود را غير فعال نمایید.

6- اگر فايلي را دانلود نموديد و در هنگام باز کردن آن در صورتي که پسورد را درست وارد مي‌کنيد و با خطاي Password ، CRC Failed و يا خطاي Files Corrupt مواجه شديد، احتمالا به دليل قطع و وصل شدن در هنگام دانلود، فايل آسيب ديده است. براي رفع اين مشکل، امکان Repair در فايل‌هاي فشرده قرار داده شده است. براي حل اين مشکل، نرم افزار Winrar را روي کامپيوتر خود نصب نمایید و آن را اجرا کنيد. سپس در نرم افزار Winrar به محلي که فايل فشرده را دانلود کرده ايد مراجعه کنيد و فايل خراب را انتخاب کرده و گزينه Repair که در قسمت بالايي نرم افزار وجود دارد را بزنيد و OK کنيد. فايل جديدي به همان نام و با پيشوند Fixed در کنار فايل قبلي ايجاد خواهد شد. حال فايل جديد را از حالت فشرده خارج کنيد. (اين روش در 90 درصد موارد مشکل را برطرف مي کند. اما در صورت حل نشدن مشکل با اين روش، تنها راه دانلود مجدد فايل است).

7- اگر فايل بزرگي را تا نصفه دانلود کرده‌ايد اما ادامه آن دانلود نمي‌شود، اين اشکال به دليل سيستم Cache سرويس دهنده اينترنت شما است. براي اينکه بتوانيد ادامه فايل را دانلود کنيد، لينک دانلود فايل را باز کرده و يک علامت سوال (؟) در انتهاي لينک قرار دهيد. مشکل برطرف خواهد شد.

دانلود دانلود آموزش اکسترکت نمودن فايل هاي فشرده چند قسمتي

دانلود دانلود آموزش تعمير فايل هاي فشرده با استفاده از نرم افزار Winrar

دانلود دانلود آموزش استفاده از فايل هاي ايميج با استفاده از نرم افزار Daemon Tools

دانلود دانلود آموزش استفاده از فايل هاي ايميج با استفاده از نرم افزار Virtual Clone Drive


بستن بخش نظرات

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری):
ایمیل شما :
نظر: