مرجع آموزش زبان ایرانیان - دانلود نرم افزار مکالمات روزمره زبان انگلیسی ESL Fast
تاریخ : 4 خرداد 1392
موضوع : زبان انگلیسی,آموزش مهارت شنیداری Listening,آموزش مکالمه انگلیسی Speaking,نرم افزارهای آموزشی زبان انگلیسی Software,فایل های صوتی آموزشی زبان انگلیسی,لهجه امریکن انگلیسی American Accent

دانلود نرم افزار مکالمات روزمره زبان انگلیسی ESL Fast

 

دانلود نرم افزار مکالمات روزمره زبان انگلیسی

 

ESL Fast

 

 

مشخصات محصول

 

شماره مجوز: 6-0390-045752

نام محصول: ESL Fast

کد محصول: 2335

آموزش برای زبان: انگلیسی

لهجه: امریکن
سطح: مقدماتی، متوسط

نوع فایل: ISO

دسته: نرم افزار

تعداد: یک DVD
توضیحات: -

 

 

قیمت: 20,000 تومان


سایت eslfast یکی از وب سایت هایی است که مکالمات، متون و داستان های بسیار زیادی از زبان انگلیسی را به همراه فایل های صوتی (لهجه امریکن) آن در موضوعات مختلف منتشر نموده است. گروه زبان انگلیسی مرجع زبان ایرانیان با تلاش بسیار تمامی مکالمات، داستان ها، متون و تمرین های این وب سایت را در قالب یک نرم افزار با نام ESLFast گردآوری نموده و به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان قرار داده است. به جرأت می توان گفت این نرم افزار یکی از کاملترین مجموعه مکالمات زبان انگلیسی را در اختیار دارد که در موضوعات مختلف طبقه بندی شده است. مجموعه مکالمات ESL Fast برای افرادی طراحی شده است که زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم خود فرا می گیرند و از این جهت می تواند برای زبان آموزان بسیار مناسب باشد. محیط کاربری آن بسیار ساده بوده و شما می توانید در حالی که متن مکالمه را پیش روی خود دارید، با کلیک بر روی پلیر در همان صفحه به فایل صوتی گوش دهید.


برای دانلود این مجموعه، مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...این مجموعه شامل بخش های متنوعی است که عبارتند از:

- بخش مکالمات ساده زبان انگلیسی: این بخش برای افراد مبتدی مناسب می باشد که در بر دارنده 275 مکالمه ساده زبان انگلیسی است.

- بخش 1500 مکالمه زبان انگلیسی: این بخش گنجینه جامعی از مکالمات زبان انگلیسی است که در موضوعات مختلف به صورت منظم طبقه بندی شده است و زبان آموز به راحتی می تواند در حوزه مورد نظر خود به نمونه مکالمه های این بخش دسترسی داشته باشد.

- بخش متون ساده و متون بسیار ساده زبان انگلیسی: در این بخش از 400 متن کوتاه زبان انگلیسی به همراه فایل صوتی تشکیل می شود که زبان آموز می تواند پس از مطالعه و گوش کردن به تمرین های Cloze و جمله سازی پاسخ دهد.

- بخش 365 داستان کوتاه انگلیسی: این بخش نیز همانطور که از نامش پیداست شامل 365 داستان انگلیسی به همراه فایل صوتی آن می باشد که در پایان هر درس، زبان آموز به تمرین های مختلف از جمله ، جدول، جای خالی، تمرین های گرامری و ... پاسخ می دهد.

- بخش تمرین ساختار نگارش زبان انگلیسی: در این بخش در قالب 25 عنوان، تمرین هایی برای تقویت writing زبان انگلیسی ارائه شده است.


دانلود رایگان نرم افزار مکالمات روزمره زبان انگلیسی ESL Fast


 

دانلود دانلود نرم افزار مکالمات زبان انگلیسی ESLFast - پارت 1

(حجم فایل: 400 مگابایت)

دانلود دانلود نرم افزار مکالمات زبان انگلیسی ESLFast - پارت 2

(حجم فایل: 400 مگابایت)

دانلود دانلود نرم افزار مکالمات زبان انگلیسی ESLFast - پارت 3

(حجم فایل: 337 مگابایت)


رمز رمز عبور تمامی فایل ها: www.irlanguage.com


راهنما: پس از دانلود تمامی پارت ها، آنها را در حالتی که در یک پوشه قرار دارند، با استفاده از نرم افزار Winrar و پسورد داده شده، پارت 1 را Extract نمایید، با انجام این عمل تمامی پارت ها از حالت فشرده خارج شده و یک فایل یکپارچه حاصل خواهد شد.


راهنمای نصب نرم افزار :

پس از دانلود، با کمک نرم افزار Winrar فایل را از حالت فشرده خارج نموده و سپس فایل ISO استخراج شده را با کمک نرم افزارهای رایت دیسک مانند DAEMON Tools در درایو مجازی اجرا و یا آن را بر روی یک CD خام رایت نمایید. همچنین برای رجیستر نرم افزار Daemon Tools باید فایل موجود در پوشه Crack  را در محل نرم افزار کپی نمایید .

  فایل PDF راهنمای نصب نرم افزار Daemon Tools  (درایو مجازی)


تصاویر نمونه

آموزش زبان دانلود آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی دانلود آموزش زبان انگلیسی دانلود نرم افزار آموزش زبان نرم افزار آموزش زبان انگلیسی دانلود مکالمه زبان انگلیسی مکالمات روزمره زبان انگلیسی دانلود مکالمه روزمره زبان انگلیسی مکالمه زبان انگلیسی به همراه فایل صوتی دانلود مکالمه روزمره زبان انگلیسی با فایل صوتی متن مکالمه زبان انگلیسی دانلود فایل صوتی مکالمه زبان انگلیسی داستان های کوتاه زبان انگلیسی به همراه فایل صوتی دانلود داستان زبان انگلیسی + فایل صوتی متون ساده زبان انگلیسی با فایل صوتی متن های Reading زبان انگلیسی به همراه فایل صوتی فایل صوتی متون زبان انگلیسی متن های کوتاه به زبان انگلیسی داستان های کوتاه به زبان انگلیسی داستان های صوتی کوتاه به زبان انگلیسی دانلود داستان زبان انگلیسی به همراه متن دانلود داستان زبان انگلیسی به همراه متن دانلود مجموعه ESL Fast وب سایت ESL Fast وب سایت آموزش زبان مکالمه های صوتی ESL Fast نرم افزار آموزش مکالمه ESL Fast نرم افزار آموزش مکالمات زبان انگلیسی ESL Fast دانلود نرم افزار مکالمات روزمره زبان انگلیسی ESL Fast دانلود نرم افزار مکالمات روزمره زبان انگلیسی دانلود ESLFast مکالمات، داستان ها، متون و تمرین های زبان انگلیسی مجموعه مکالمات ESL Fast برای تقویت Speaking تقویت Listening با مکالمات ESL Fast 1500 مکالمه روزمره زبان انگلیسی خرید پستی نرم افزار مکالمات روزمره زبان انگلیسی خرید نرم افزار ESL Fast خرید اینترنتی نرم افزار مکالمات زبان انگلیسی دانلود رایگان نرم افزار مکالمات روزمره زبان انگلیسی ESL Fast دانلود نرم افزار مکالمات زبان انگلیسی ESLFast

منبع این مقاله : :مرجع آموزش زبان ایرانیان
آدرس این مطلب : http://www.irlanguage.com/425/دانلود-نرم-افزار-مکالمات-روزمره-زبان-انگلیسی-ESL-Fast/