تاریخ : پنجشنبه، 15 تير ماه، 1391
موضوع : زبان انگلیسی,آموزش انگلیسی به کودکان,لهجه امریکن انگلیسی American Accent

دانلود رایگان فیلم آموزش انگلیسی کودکان- Your Baby Can Read

کد کالا : 2135دانلود رایگان فیلم آموزش زبان انگلیسی کودکان

 

Your Baby Can Read


مشخصات محصول شماره مجوز: 6-0255-049991

نام محصول: Your Baby Can Read

کد محصول: 2135

زبان: انگلیسی

لهجه: امریکن
سطح: کودک

نوع فایل: ویدویی

دسته: فیلم آموزش زبان کودکان

تعداد: پنج DVD
توضیحات: -

قیمت: 40,000 تومان

 


مغز یک کودک با سرعت شگفت انگیزی پرورش پیدا می کند...
نزدیک به 90% در طول 5 سال اول زندگی!

بهترین و راحت ترین زمان برای یادگیری زبان در طول سالهای خردسالی و نوباوه گی...
زمانیکه مغز در حال ساخت هزاران سیناپس و ارتباط است ، به کودک اجازه می دهد نوشتن و تلفظ یک لغت را با هم یاد بگیرد.همانطور که در بسیاری از خانواده های ایرانی زبان ترکی، کردی و ...  در کنار زبان فارسی به کودک آموزش داده می شود، شما نیز می توانید آموزش زبان انگلیسی به کودک خود را از دوران نونهالی آغاز کنید چرا که تسلط به مهارت زبان انگلیسی برای فرزندان شما در جوانی و نوجوانی موقعیت های شغلی، تحصیلی مناسبی را به ارمغان خواهد آورد.

Your Baby Can Read مجموعه آموزشی انتشار یافته حاصل تحقیقات دکتر Robert Titzer پروفسور دانشگاه پنسیلوانیا می باشد که توسط سایت مرجع آموزش زبان ایرانیان به صورت رایگان برای دانلود قرار گرفته است. زبان انگلیسی در این مجموعه با استفاده از فیلم های جذاب و هدفمند با ادای نام حرکات، اشیاء و افعال و نمایش نوشتار و فیلم کوتاهی از انجام آن با ترغیب کودک به انجام رفتاری مشابه سبب یادگیری آن کلمه به کودکان خواهد شد. دکتر Robert Titzer با استفاده از این مجموعه نشان داد که کودکان نونهال خود،  قادر به خواندن زبان انگلیسی می باشد. برای مثال  در فیلم های آموزشی این مجموعه با نشان دادن کلمه ی Nose و اشاره به بینی  کودک در فیلم، کلمه ی بینی را به کودک نونهال آموزش خواهد داد. ارائه آهنک و سرودهای کودکانه و هدفمند در این مجموعه سبب جذابیت فراوان آن برای کودک شما خواهد شد. پس از آموزش مفاهیم هر درس «بازی با کلمات» به تقویت مهارت های زبان انگلیسی فرا گرفته شده کودک می پردازد. 


Description

The Your Baby Can Read : Early Language Development System is a revolutionary early learning program encourages that infants and toddlers to learn the written word and spoken word simultaneously. Your child will learn with interactive text, pictures, songs, and games naturally and easily, along with smiles, laughter and fun. Start your baby reading today. Your Baby Can Read! is the early reading program for children 6 months to 5 years and best of all it’s fun. Read more details on next page.
The natural window of opportunity to learn written language is at the same time children learn to speak. Imagine your child reading before the age of five, prior to entering school. Since a baby’s brain thrives on stimulation and develops at a phenomenal pace, the best and easiest time to learn a language is during the infant and toddler years. The early language development system lets you seize this window of opportunity to enhance your child’s learning ability. Giving your child the tools early in life for effective communication, increased learning capacity and emotional well-being will help unlock your child’s potential.

DVD titles:
1. The Starter
2. Volume 1
3. Volume 2
4. Volume 3
5. Review


برای دانلود این مجموعه، مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...
خرید پستی مجموعه آموزش مکالمه زبان انگلیسی  Your Baby Can Read

 

کد کالا : 2136

در قالب 1 DVD
  (قابل پخش در کامپیوتر)

قیمت: 20,000 تومان


کد کالا : 2135

در قالب 5 DVD
  (قابل پخش در کامپیوتر + دستگاه پخش خانگی)قیمت: 40,000 تومان


تصاویری از این مجموعه آموزشی

دکتر تیتزر معتقد است شروع مهارت خواندن در مدرسه برای کودک بسیار دیر است و مفیدترین زمان طبیعی برای یادگیری زبان تقریبا از زمان تولد تا 4 سالگی است.
در طول این دوره یادگیری یک زبان به هر شکل، شامل تلفظ ،شنیدن و نوشتن برای کودک بسیار ساده تر است. کودکی که زودتر شروع کند بهتر می خواند و از یادگیری لذت بیشتر می برد.
مطالعات ثابت کرده اند که کودکی که خواندن را زودتر شروع می کند، در مدرسه و بعدها در زندگی وظایفش را بهتر انجام می دهد ، اعتماد به نفس بیشتری دارد و از ماندن در مدرسه لذت بیشتری می برد.
نکته : این مجموعه برای کودکان 6 ماه تا 5 سال که زبان انگلیسی زبان مادریشان است طراحی شده است، اما شیوه ی ساده ی آموزش زبان در این مجموعه سبب شده است که برای مردم کشورهای غیرانگلیسی زبان نیز به همان اندازه مفید باشد.

توضیح بخش های مجموعه:

شروع( Srater):
اولین ویدئو از این مجموعه  33 کلمه کلیدی را به فرزندتان معرفی می کند.در این قسمت کودک با کلمات کلیدی اولیه که برای یاد گرفتن زبان انگلیسی به آن نیاز دارد آشنا می شود .

بخش 1:
این بخش شامل بیش از 50 عبارت به اضافه سرودها، حیوانات و یک بخش بازیهای تعاملی برای کمک به یادگیری فرزندتان و افزایش مجموعه لغات او می باشد.


بخش 2:
سومین ویدئو با کلمات جدید، سرودهای جدید ، حیوانات بیشتر و تفریح بیشتر! شامل بیش از 50 لغت جدید و" بازی با لغات" می باشد.
بخشی برای کمک به یادگبری کودکتان که دایره لغات خواندنی او را افزایش می دهد.


بخش 3:
چهارمین ویدئو که بسیاری از عبارات 2 یا 3 کلمه ای را توضیح می دهد و آموزش نوشتن از چپ به راست را شروع می کند.


دوره:
این ویدئو آخرین بخش مجموعه «کودک شما می تواند بخواند» است. این بخش کلمات را از شروع تا بخش 3 دوره می کند. این بخش مخصوص کودکانی طراحی شده که با لغات 4 قسمت قبل آشنا هستند.


شیوه ی استفاده از مجموع آموزش Your Baby Can Read

 

نام سطح مدت مشاهده هر سطح
Starter  1 ماه
Volume 1 (سطح یک) 2 ماه
Volume 2 (سطح دو) 2 ماه
Volume 3 (سطح سه) 1 ماه
Reveiw 1 ماه

نکته : هر سطح یک یا دو مرتبه در روز می باید توسط کودک مشاهده شود.
نکته : برای تنوع  می توانید سطوح قبلی را به کودک نمایش دهید.


 دانلود مجموعه آموزش زبان انگلیسی

کودک شما می تواند بخواند

Your Baby Can Read

با لینک مستقیم و حجم کل 850 مگابایت


رمز رمز عبور تمامی فایل ها: www.irlanguage.com


 

  دانلود دانلود آموزش زبان انگلیسی Your Baby Can Read سطح آغازین (Starter)


 

  دانلود دانلود آموزش زبان انگلیسی Your Baby Can Read سطح یک (Volume 1)


 

  دانلود دانلود آموزش زبان انگلیسی Your Baby Can Read سطح دو  (Volume 2)


 

  دانلود دانلود آموزش زبان انگلیسی Your Baby Can Read سطح سه (Volume 3)


 

  دانلود دانلود آموزش زبان انگلیسی Your Baby Can Read مرور سطوح (Review)


رمز رمز عبور تمامی فایل ها: www.irlanguage.com


 

خرید پستی مجموعه آموزش مکالمه زبان انگلیسی  Your Baby Can Read

 

در قالب 1 DVD
  (قابل پخش در کامپیوتر)

قیمت این محصول 12500 تومان


در قالب 5 DVD
  (قابل پخش در کامپیوتر + دستگاه پخش خانگی)


قیمت: 40,000 تومان


 


آموزش زبان انگلیسی کودکان توانایی خواندن انگلیسی کودک دانلود رایگان آموزش Your Baby Can Read دانلود آموزش کودک شما می تواند بخواند با لینک مستقیم تقویت زبان انگلیسی کودکان آموزش زبان انگلیسی به خوردسالان آموزش زبان انگلیسی به بچه ها تقویت زبان انگلیسی کودکان و بچه ها شیوه یاد دادن انگلیسی به کودک تقویت زبان کودک تقویت زبان بچه ها یاد دادن زبان انگلیسی به بچه ها چطوری به کودک خود زبان بیاموزیم؟ چگونه به کودک انگلیسی بیاموزیم؟ شیوه یاد دادن زبان به کودکان دانلود فیلم های آموزشی مجموعه آموزش زبان انگلیسی کودکان آموزش زبان آموزش زبان انگلیسی سری ویدویی آموزش زبان انگلیسی خرید پستی مرجع آموزش زبان چطوری زبان یاد بگیرم فراگیری زبان انگلیسی کودک و زبان زبان انگلسی و کودک فراگیری زبان دوم برای کودک یاد دادن زبان دوم به کودک انگلیسی از کودکی فراگیری انگلیسی در بچگی دانلود مجموعه Your Baby Can Read دانلود مجموعه آموزشی کودک شما می تواند بخواند آموزش مهارت خواندن به کودک

منبع این مقاله : :مرجع آموزش زبان ایرانیان
آدرس این مطلب : http://www.irlanguage.com/143/دانلود-رایگان-فیلم-آموزش-انگلیسی-کودکان----Your-Baby-Can-Read/