مرجع آموزش زبان ایرانیان
دانلود مجموعه FCE Result برای آمادگی آزمون FCE

تاریخ : شنبه، 28 دي ماه، 1392   موضوع : زبان انگلیسی,لهجه بریتیش انگلیسی British Accent,منابع آزمون FCE


دانلود مجموعه FCE Result برای آمادگی آزمون FCE

 

FCE Result


مشخصات محصول

نام محصول: FCE Result

کد محصول: -

زبان: انگلیسی

لهجه: بریتیش
سطح: متوسط به بالا

نوع فایل: PDF، MP3 و صوتی

دسته: منابع آزمون FCE

 


FCE مخفف عبارت (First Certificate in English)، آزمونی در سطح فوق متوسط برای افرادی است که می خواهند انگليسی را در محيط کار و يا در محيطی آموزشی بکار برند. FCE مدرکی معتبر برای دانشگاه ها، کالج ها و کارفرمایان در سراسر جهان است، این آزمون شامل پنج بخش می شود که عبارتند از: گفت و شنود، درک مطلب، نگارش و کاربرد زبان.

FCE Result یک مجموعه کامل برای آمادگی زبان آموزان در آزمون FCE است که از سوی انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده است. این مجموعه دربردارنده فایل های PDF، صوتی و ویدویی کتاب های دانش آموز، تمرین و معلم است که تمامی مهارت های لازم برای این آزمون را پوشش می دهد. مجموعه حاضر در بردارنده منابع زیر می باشد.

FCE Result Teachers DVD

FCE Result Audio

FCE Result Student Book

FCE Result Work Book with Keys

FCE Result Work Book Audio

FCE Result Teachers Book

Writing & Speaking Assessment Booklet

Using a dictionary for exams


برای دانلود این مجموعه، مشاهده تصاویر و توضیحات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه نمایید ...

 


تصاویر نمونهبخش های مختلف آزمون FCE


درک مطلب:

بخش درک مطلب توانایی شما را در درک متون مکتوب انگلیسی ارزیابی می کند. بطور کلی این بخش مشتمل بر چهار بخش است که مجموعاً شامل سی و پنج سوال می شود. هر بخش شامل یک متن طولانی و یا دو متن کوتاه مرتبط است که از کتابها، ژورنال ها، روزنامه ها و مجلات استخراج شده اند.
شما باید نشان دهید که تمامی جزئیات، ایده کلی متن و همچنین ساختار متن را متوجه شده اید.
مدت زمان بخش درک مطلب یک ساعت و پانزده دقیقه است.

نگارش:

بخش نگارش بر توانایی شما در به رشته تحریر درآوردن متون غیر تخصصی تاکید دارد. بخش نگارش به دو قسمت تقسیم می شود. در قسمت اول شما باید به یک سوال پاسخ دهید و در قسمت دوم شما می توانید از بین چهار موضوع یکی را به دلخواه انتخاب کنید. در این بخش از شما خواسته می شود که انواع مختلفی از متون را مانند نامه، مقاله، گزارش با موضوعات متنوع به نگارش درآورید. پاسخ هر بخش باید بین 120 تا 180 کلمه باشد. مدت زمان این بخش یک ساعت و سی دقیقه است.

کاربرد زبان:

بخش کاربرد زبان دامنه واژگان،ساختار زبان و همچنین تواناییشما را در درک و خلق نوشته های منسجم ارزیابی می کند. شما می بایست جملات یا متونی را با کلمات و عبارت صحیح کامل و یا تصحیح نمائید. این بخش از پنج قسمت که مشتمل برشصت و پنج سوال متنوع است تشکیل شده است.
مدت زمان این بخش یک ساعت و پانزده دقیقه است.

شنیدار:

بخش شنیدار توانایی شما را در درک مکالمات انگلیسی ارزیابی می کند. در این بخش از شما خواسته می شود به متون متنوعی گوش دهید. برای مثال سخنرانی های تک گویی، آگهی ها ، اعلان ها و همچنین بخش هایی از برنامه های رادیویی. برخی از این متون شنیداری طولانی و برخی نیز کوتاه بوده و در انتهای هر یک سوالات درک مطلبی برای پاسخگویی در اختیار شما قرار می گیرد.
شما باید نشان دهید که جزئیات،کلیات و همچنین مفهوم متون شنیداری را متوجه شده اید. این بخش شامل چهار قسمت و در کل سی سوال است. مدت زمان این بخش تقریباً چهل دقیقه است.

گفت:

بخش گفت نیازمند تعامل و گفت وگو در موقعیت های متفاوت است. معمولاً شما این بخش را بهمراه داوطلب دیگری خواهید گذراند. از شما خواسته می شود که به سوالات پاسخ دهید، در مکالمات انگلیسی تعامل مناسب نشان دهید، و در مورد تصاویر و نقاشی های ای که در اختیار شما قرار داده خواهد شد صحبت نمائید. این بخش شامل چهار قسمت است که تعامل با ممتحن و داوطلب دیگر، و یک بحث طولانی تر و یا سخنرانی تقریباً یک دقیقه ای را شامل می شوند. مدت زمان مورد نیاز برای کامل کردن این بخش 15 دقیقه است.

نمره:

هر یک از این پنج بخش بیست درصد نمره کل را تشکیل می دهند. امتحان شما براساس A، B، C، D و یا E نمره گذاری خواهد شد که A بالاترین و E پائین ترین نمره هستند. شما برای قبولی در این آزمون و دریافت مدرک باید نمره C یا بالاتر را کسب نمائید.


توضیحات بیشتر


آزمون های انگليسی عمومی ( General English Exams )
 

1- آزمون KET:
KET مخفف عبارت (Key English Test)، آزمونی در سطح مبتدی می باشد که توانايی افراد را در زمينه گفتاری و نوشتاری زبان در سطح مقدماتی و روزمره می سنجد.
دو نوع آزمون KET وجود دارد. نوع اول ويژه بزرگسالان و نوع دوم KET ويژه مدارس می باشد.
هردو آزمون از يک قالب و درجه سختی سوال پيروی می کنند. تنها فرقشان در اين است که در آزمون مربوط به مدارس، محتوا و نوع موضوع های مورد آزمون با توجه به سن، علايق و تجارب دانش آموزان انتخاب شده است.  


2- آزمون PET:  
PET مخفف عبارت ( Preliminary English Test )، آزمونی در سطح متوسط می باشد که توانايی افراد را در هر چهار مهارت زبانی شامل خواندن، نوشتن، شنيدن و صحبت کردن می سنجد.
آزمون PET نيز در دو شکل ارائه می شود. نوع اول ويژه بزرگسالان و نوع دوم ويژه مدارس  میباشد. تنها فرق اين دو آزمون در انتخاب محتوا و موضوعات مورد آزمون PET ويژه مدارس می باشد که سعی گرديده از موضوعات و مفاهيمی که مورد علائق و تجربه دانش آموزان بوده استفاده گردد.

3- آزمون FCE:
FCE مخفف عبارت ( First Certificate in English )، آزمونی در سطح فوق متوسط می باشد. FCE آزمونی  ايده آل برای افرادی است که می خواهند انگليسی را در محيط کار و يا در محيطی آموزشی بکار برند.

4- آزمون CAE:
CAE مخفف عبارت ( Certificate in Advanced English )، آزمونی در سطح پيشرفته می باشد که رسماً توسط دانشگاهها، کارفرمايان و دولتها در سراسر جهان به رسميت شناخته می شود.

5- آزمون CPE
CPE مخفف عبارت ( Certificate of Proficiency in English ) می باشد، اين آزمون پيشرفته ترين آزمون عمومي زبان انگليسی است. افرادي که قصد استفاده از زبان انگيسی در زمينه های  حرفه ای و آموزشی را دارند در اين آزمون شرکت می نمايند.دانلود رایگان کتاب های FCE Result آزمون FCE

 

FCE Result


 

  دانلود دانلود فایل PDF کتاب دانش آموز FCE Result Student Book (حجم: 53 مگابایت)

  دانلود دانلود صوتی کتاب دانش آموز FCE Result Audio (حجم: 59 مگابایت)

  دانلود دانلود فایل PDF کتاب تمرین FCE Result Work Book (حجم: 26 مگابایت)

  دانلود دانلود فایل صوتی کتاب تمرین FCE Result Work Book Audio (حجم: 37 مگابایت)

  دانلود دانلود فایل PDF کتاب معلم FCE Result Teachers Pack (حجم: 42 مگابایت)

  دانلود دانلود فایل ویدویی معلمان FCE Result Teachers DVD (حجم: 90 مگابایت)


رمز رمز  عبور تمامی فایل ها: ww w.irlanguage.com


راهنما: پس از دانلود، با استفاده از نرم افزار Winrar و پسورد داده شده فایل ها را Extract نمایید.


 

آزمون FCE منابع آزمون FCE دانلود منابع آزمون FCE دانلود منابع تخصصی آزمون FCE دانلود کتاب FCE دانلود کتاب های تخصصی آزمون FCE فایل های PDF آزمون FCE فایل های صوتی آزمون FCE دانلود رایگان مجموعه کتاب های تخصصی آزمون FCE دانلود کتاب های FCE با لینک مستقیم آزمون FCE جنرال آزمون FCE آکادمیک آزمون FCE General آزمون FCE Academic کتاب های الکترونیکی آزمون FCE بهترین کتاب های آزمون FCE تمامی مهارت های مربوط به آزمون FCE Listening آزمون FCE Speaking آزمون FCE Reading آزمون FCE Writing آزمون FCE Grammar آزمون FCE Vocabulary آزمون FCE لیسنینگ آزمون FCE اسپیکینگ آزمون FCE ریدینگ آزمون FCE رایتینگ آزمون FCE گرامر آزمون FCE لغات آزمون FCE مهارت شنیداری آزمون FCE مکالمه آزمون FCE مصاحبه آزمون FCE مهارت گفتاری آزمون FCE مهارت خواندن آزمون FCE درک مطلب آزمون FCE نگارش آزمون FCE پکیج کتاب های الکترونیکی آزمون FCE نکات کلیدی آزمون FCE نمونه سوالات آزمون FCE مطالعه برای آزمون FCE مجموعه FCE eBooks Pack دانلود FCE eBooks Pack پکیج FCE eBooks Pack خرید پستی منابع آزمون اف سی ای خرید اینترنتی منابع آزمون اف سی ای خرید بهترین منابع آزمون اف سی ای خرید پستی منابع آزمون FCE خرید اینترنتی منابع آزمون FCE خرید بهترین منابع آزمون FCE آزمون اف سی ای چیست آزمون FCE چیست آزمون های دانشگاه کمبریج آزمون FCE دانشگاه کمبریج منابع آزمون FCE آزمون اف سی ای منابع کمک آموزشی آزمون اف سی ای منابع تخصصی آزمون اف سی ای دانلود مجموعه FCE Result برای آمادگی آزمون FCE دانلود FCE Result دانلود مجموعه FCE Result دانلود فایل های FCE Result دانلود کتاب های FCE Result دانلود مجموعه FCE Result برای آمادگی آزمون FCE فایل های ویدویی FCE Result دانلود رایگان کتاب های FCE Result آزمون FCE
منبع این مقاله : مرجع آموزش زبان ایرانیان

http://www.irlanguage.com/

آدرس این مقاله :
http://www.irlanguage.com/670/دانلود-مجموعه-FCE-Result-برای-آمادگی-آزمون-FCE/