101 روش یادگیری زبان انگلیسی

مديران انجمن: peyman007, shia

101 روش یادگیری زبان انگلیسی

پستتوسط arasham » 21 تير ماه 1392, 03:01

سلام
منبع بسیار مفیدی پیدا کردم البته به زبان انگلیسی ست
من انگلیسی خوبی ندارم وگرنه ترجمه می کردم
البته دست و پا شکسته بعضی های اون رو متوجه شدم
اگر هم دوستان ترجمه کردند در اینجا هم بگذارند

برای نویسنده این مطلب arasham تشکر کننده ها: 4
Altair (25 تير ماه 1392, 04:06), FisherMan (23 تير ماه 1392, 23:21), naafas (23 تير ماه 1392, 21:28), zahra (22 تير ماه 1392, 22:11)
رتبه: 17.39%

arasham
دوست جدید
دوست جدید

تاريخ عضويت: 19 تير ماه 1392, 23:22
تشکر کرده: 20 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 235

Re: 101 روش یادگیری زبان انگلیسی

پستتوسط sahari86 » 23 تير ماه 1392, 15:37

خو من از این چی بفهمم:(
بازم مرسی
کاش دست و پا شکسته هاشو بهمون می گفتی

برای نویسنده این مطلب sahari86 تشکر کننده ها:
peyman007 (27 تير ماه 1392, 09:01)
رتبه: 4.35%

sahari86
دوست جدید
دوست جدید

تاريخ عضويت: 11 تير ماه 1392, 16:08
تشکر کرده: 3 بار
تشکر شده: 8 بار
امتياز: 165

پستتوسط arasham » 12 مرداد ماه 1392, 06:18

سعی می کنم همه را ترجمه کنم
البته زبانم خیلی خوب نیست
اگر اشتباه بود به بزرگی خودتون Excuse me

Don’t be afraid to make mistakes. Be confident. People can only correct your mistakes when they hear you make them

1_ترسیدن و انجام ندادن کار اشتباهی ست. اعتماد به نفس داشته باشید. فقط موقعی می تونید اشتباهاتتون رو اصلاح کنید که مردم شما را بشنوند

Surround yourself in English. Put yourself in an all English speaking environment where you can learn passively. The best way to learn is through speaking
2_به انگلیسی صحبت کنید و خود را در محیط انگلیسی قرار دهید. بهترین راه یادگیری حرف زدن می باشد

Practise every day. Make yourself a study plan. Decide how much time a week you are going to spend studying and stick to it. Establish a routine
3_هر روز تمرین کنید. برای خودتان برنامه ریزی کنید.تصمیم بگیرید در هفته چقدر می خواهید وقت بگذارید و به آن پایبند باشید. یک روتین بسازید

Tell your family and friends about your study plan. Get them to push you to study and also don’t let them interrupt you
4_در مورد برنامه خود به دوستان و خانواده تان اطلاع دهید و اجازه ندهید آنها شما را از مطالعه کردن متوقف کنند.

Practise the 4 core skills: reading, writing, speaking and listening. They all need to be worked on for you to improve
5_4مهارت اصلی را تمرین کنید.خواندن، نوشتن،صحبت کردن وگوش دادن.به همه آنها برای پیشرفت کردن نیاز دارید

arasham
دوست جدید
دوست جدید

پستتوسط arasham » 12 مرداد ماه 1392, 07:09

Keep a notebook of new words you learn. Use them in sentences and try to say them at least 3 times when you speak
6_کلمات جدید را که یاد می گیرید را در یک دفترچه یادداشت کنید. سعی کنید از آنها در جملات استفاده کنید و سعی کنید در 3 زمان صحبت کنید

Visit EC’s free

عضويت  / ورود
website at least once a day and complete a lesson
7_ حداقل روزی یک بار سایت های رایگان یادگیری را مشاهده کنید و درس تان را تکمیل کنید
http://www.ecenglish.com/learnenglish

Memorisation of lists is one of the most common ways of learning vocabulary for a test. It's only a good exercise for short term studying because you often do not retain the information that you have learned for a test
8_یکی از رایج ترین راه یادگیری حفظ کردن لیست برای تست است. این یک تمرین خوب برای مطالعه کوتاه مدت است چون شما گاهی اوقات نمی تونید اطلاعات تستی را حفظ کنید

Use your body clock. If you’re not a morning person, study in the afternoon
9_ساعت بدن خود را شناسایی کنید. اگر صبحها نمی تونید بعد از ظهرها مطالعه کنید.

You will find words easier to remember if you try to remember an example sentence using that word rather the word on its own
10_شما سعی کنید عبارت ساده تر را حفظ کنید اگر عبارتی را حفظ کنید به طور مثال می توانید با جایگزین کردن کلمه با کلمه دیگر خود به خود پیدا کنید

arasham
دوست جدید
دوست جدید

بازگشت به سوالات درباره شیوه های یادگیری زبان

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان